New Soleo black New Trendy kabiny prysznicowe

WIOSENNA PROMOCJA! - 5% NA CAŁY ASORTYMENT- UŻYJ KODU RABATOWEGO - WIOSNA2024

New Soleo black New Trendy kabiny prysznicoweJest 211 produktów.
Produkty
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 211 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 211 elementów

NEW SOLEO BLACK

Kolekcja New Trendy New Soleo Black to doskonały wybór, jeśli ważne jest, by łazienka nabrała indywidualnego charakteru. Nie tylko jest to wyjątkowo bogata seria w różne produkty, ale również każdy z nich można spersonalizować, nadając mu takich wygląd, jaki jest najbardziej wskazany.

Detali, które uda się dopasować jest bardzo wiele, dlatego bez trudu stworzy się piękną łazienkę w stylu nowoczesnym lub bardziej klasycznym. Detale, które wyróżniają się w serii New Trendy New Soleo Black to zlicowane zawiasy z taflą szkła – takie rozwiązanie sprawia, że ten element wykończeniowy tworzy ze szkłem jedną powierzchnię, co nie pozostaje bez wpływu na estetykę drzwi, jak i całego elementu wyposażenia łazienki.

W drzwiach wnękowych, kabinach kwadratowych i prostokątnych, a także w półokrągłych, asymetrycznych typu walk in oraz w parawanach znajduje się czyste szkło o grubości 6 mm. W serii New Trendy New Soleo Black zastosowano zawiasy kolumnowe – to właśnie dzięki nim drzwi kabiny, jak i parawany otwierają się szeroko, więc są wygodne w użytkowaniu.

new trendy new soleo black aranżacja new trendy new soleo black aranżacja new trendy new soleo black aranżacja

najniższa
cena
zaufany
sprzedawca
14 dni
na odstąpienie
bezpieczeństwo
zakupów
Nowoczesne wanny wolnostojące i umywalki nablatowe Besco
Nowoczesne wanny wolnostojące i umywalki nablatowe Besco

Poznaj najnowszą ofertę wanien i umywalek nablatowych producenta Besco, które redefiniują standardy elegancji i komfortu w Twojej przestrzeni łazienkowej.

Elita Meble - Nowoczesna kolekcja mebli łazienkowych Asami
Elita Meble - Nowoczesna kolekcja mebli łazienkowych Asami

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, z dumą prezentujemy najnowszą kolekcję mebli łazienkowych Elita - Asami.

Vedo baterie łazienkowe Aletta
Vedo baterie łazienkowe Aletta

Marka Vedo wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów prezentując najnowszą kolekcję armatury łazienkowej - serię Aletta

Elita Meble Łazienkowe Soho
Elita Meble Łazienkowe Soho

Producent mebli łazienkowych Elita prezentuje niezwykłą kolekcję Soho, stworzoną z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach.

New Trendy kabiny prysznicowe Nesta
New Trendy kabiny prysznicowe Nesta

Kabiny prysznicowe Walk-In z serii Nesta nie tylko zachwycają swoim minimalistycznym wyglądem, ale także oferują szeroki wybór kolorów profili.

Kabiny prysznicowe New Trendy Softi
Kabiny prysznicowe New Trendy Softi

Kabin prysznicowych z najnowszej serii Softi producenta New Trendy to idealne rozwiązanie, które nie tylko zapewni Ci komfort podczas codziennej kąpieli.