Grzejniki łazienkowe

Filtruj według
Kategorie
Cena
Producenci
Montaż
Materiał
Kształt
Kolor
Styl
Filtruj
Grzejniki łazienkoweJest 111 produktów.
Produkty
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 111 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 111 elementów

Grzejniki łazienkowe

W początkowym etapie remontu łazienki należy rozważyć sposób ogrzewania oraz zastanowić się nad liczbą grzejników. Jest to jedna z pierwszych rzeczy, na którą powinniśmy zwrócić uwagę przy projektowaniu łazienki. Pojedynczy grzejnik drabinkowy wystarczy na ogrzanie niewielkiej łazienki, jednak gdy mamy do ogrzania powierzchnię większą niż 10 m², musimy rozważyć inne rozwiązania. Jeśli chodzi o grzejniki do łazienki nie tylko musimy zaplanować rozmieszczenie oraz dobrać odpowiednią moc, ale powinniśmy także starać się dobrać grzejniki stylistycznie do łazienki. Zatem grzejnik łazienkowy ma pełnić funkcję grzewczą, ozdobną i praktyczną (np. suszenie prania).

Zastosowanie grzejników łazienkowych

Grzejniki łazienkowe mogą służyć do ocieplania pomieszczenia, wygodnego suszenia ręczników, wieszania ubrań dziecięcych czy prania, a także do utrzymania wilgotności na odpowiednim poziomie. Ponadto są one estetycznym i trwałym elementem wystroju łazienki. Grzejnik łazienkowy świetnie sprawdzi się w małych wnętrzach, gdzie łatwo jest go zamontować i dostosować do potrzeb użytkowników. Można go dopasować do wielkości i mocy, aby zapewnić optymalne ogrzewanie pomieszczenia, a także wybrać odpowiednią stylistykę, aby wpasował się w wystrój wnętrza. Grzejnik łazienkowy może być więc wygodnym i efektownym uzupełnieniem aranżacji każdej łazienki.

Grzejniki łazienkowe - na co zwrócić uwagę

Wybór grzejnika łazienkowego to ważna decyzja, ponieważ może on znacząco wpłynąć na komfort i koszty eksploatacji. Przed zakupem należy zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów. Po pierwsze, powinno się sprawdzić moc grzejnika, która powinna być dopasowana do metrażu łazienki. Po drugie, należy wybrać rodzaj podłączenia – centralne ogrzewanie, elektryczne lub oba razem. Trzecią ważną kwestią jest sposób regulacji temperatury – może to być programator lub pokrętło. Ważne są także dodatkowe funkcje, takie jak możliwość zaprogramowania grzejnika na włączanie się o określonej godzinie. Ostatnim, ale nie mniej ważnym, aspektem jest wygląd – kolor i kształt grzejnika. W sprzedaży dostępnych jest wiele modeli, od tradycyjnych po nowoczesne i o nietypowych kształtach.

najniższa
cena
zaufany
sprzedawca
14 dni
na odstąpienie
bezpieczeństwo
zakupów
Zachwycające i komfortowe kolekcje mebli firmy Elita
Zachwycające i komfortowe kolekcje mebli firmy Elita

Zachwycająca kolekcja mebli łazienkowych Elita. Serie Glam i Split o nowoczesnych kolorach i frezowanych uchwytach.

Ponadczasowe akcesoria tworzące piękną łazienkę.
Ponadczasowe akcesoria tworzące piękną łazienkę.

Ponadczasowe akcesoria tworzące piękną łazienkę. Najnowsze produkty marek Gessa, Sealskin, Tiger.

Jak zwymiarować łazienkę pod przygotowanie wizualizacji?
Jak zwymiarować łazienkę pod przygotowanie wizualizacji?

Jak zebrać wymiary pod wykonanie wizualizacji? Kilka niezbędnych punktów pod projekt.

Sealskin Brix - Nowoczesne akcesoria łazienkowe
Sealskin Brix - Nowoczesne akcesoria łazienkowe

Akcesoria łazienkowe w kolorze czarnym lub białym od remonowanego holenderskiego producenta.

Ekskluzywna łazienka z RAK Ceramics
Ekskluzywna łazienka z RAK Ceramics

Znany na całym świecie producent nowoczesnej ceramiki łazienkowej.

Łazienka w bloku
Łazienka w bloku

Aranżacja niewielkiej łazienki to wyzwanie dla większości osób. Zapraszamy do zapoznania się z proponowanymi przez nas projektami.