Odpływy prysznicowe

Rabat noworoczny - 2024 - 5% NA CAŁY ASORTYMENT- UŻYJ KODU RABATOWEGO - 2024

Filtruj według
Kategorie
Cena
Producenci
Wykończenie
więcej... mniej
Filtruj
Odpływy prysznicoweJest 557 produktów.
Produkty
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 557 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 557 elementów

Odpływy prysznicowe

Odpływy prysznicowe, wpusty punktowe czy płyty spadkowe to coraz częstsze rozwiązania kwestii odwodnienia w łazience. Przy pomocy tego typu produktów można uniknąć montażu tradycyjnego brodzika, dzięki czemu sama kabina robi jeszcze lepsze wrażenie. Przy zastosowaniu nowoczesnych kabin walk-in można uniknąć montażu brodzika na rzecz odpływu prysznicowego, co sprawia niesamowite wrażenie estetyczne, oraz pozwala na płynne przejście z przestrzeni łazienkowej do prysznica. Kolejnym niezaprzeczalnym atutem odpływu prysznicowego nad brodzikiem jest zminimalizowanie ryzyka poślizgnięcia się, co sprawia, że to jest bezpieczne rozwiązanie dla Twojej łazienki.

odpływy liniowe

Montaż odpływu prysznicowego

Odpływ liniowy to niewątpliwie bardzo estetyczne i wygodne rozwiązanie. Na powierzchni prysznica widać jedynie metalowy pasek, do którego spływa woda. Przed montażem odpływu prysznicowego upewnij się, że posadzka jest odpowiednio nachylona, tak aby woda spływała odpowiednio w stronę odpływu. Rezygnacja z brodzika na rzecz odpływu liniowego daje nam pełną dowolność na montaż kabiny z drzwiami prysznicowymi, lub kabiny walk-in.

Odpływ liniowy - na co zwrócić uwagę

Decydując się na odpływ liniowy należy zwrócić uwagę na poszczególne parametry i cechy. Materiał wykonania odgrywa szczególną rolę, w wytrzymałości i solidności odpływu prysznicowego. Najlepszą opcją jest odpływ liniowy wykonany ze stali nierdzewnej. Ten materiał zapewni odpowiednią trwałość odpływu prysznicowego na długie lata. Kolejnym kluczowym elementem odpływu prysznicowego jest ilość nóżek montażowych. Większa liczba nóżek zapewnia stabilniejszy montaż odpływu liniowego. Długość odpływu ma duże znaczenie dla efektywności odprowadzania wody. Im dłuższy odpływ tym woda będzie odprowadzana skuteczniej.

najniższa
cena
zaufany
sprzedawca
14 dni
na odstąpienie
bezpieczeństwo
zakupów
Elita Meble Łazienkowe Soho
Elita Meble Łazienkowe Soho

Producent mebli łazienkowych Elita prezentuje niezwykłą kolekcję Soho, stworzoną z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach.

New Trendy kabiny prysznicowe Nesta
New Trendy kabiny prysznicowe Nesta

Kabiny prysznicowe Walk-In z serii Nesta nie tylko zachwycają swoim minimalistycznym wyglądem, ale także oferują szeroki wybór kolorów profili.

Kabiny prysznicowe New Trendy Softi
Kabiny prysznicowe New Trendy Softi

Kabin prysznicowych z najnowszej serii Softi producenta New Trendy to idealne rozwiązanie, które nie tylko zapewni Ci komfort podczas codziennej kąpieli.

Inwentaryzacja 28.12.2023
Inwentaryzacja 28.12.2023

Informujemy, iż w dniach 28-29.12 będzie przeprowadzana inwentaryzacja. Zamówienia będą realizowane od dnia 02.01

Zachwycające i komfortowe kolekcje mebli firmy Elita
Zachwycające i komfortowe kolekcje mebli firmy Elita

Zachwycająca kolekcja mebli łazienkowych Elita. Serie Glam i Split o nowoczesnych kolorach i frezowanych uchwytach.

Ponadczasowe akcesoria tworzące piękną łazienkę.
Ponadczasowe akcesoria tworzące piękną łazienkę.

Ponadczasowe akcesoria tworzące piękną łazienkę. Najnowsze produkty marek Gessa, Sealskin, Tiger.