Tekstylia łazienkowe

Rabat noworoczny - 2024 - 5% NA CAŁY ASORTYMENT- UŻYJ KODU RABATOWEGO - 2024
Filtruj według
Kategorie
Cena
Producenci
Materiał
Kolor
Długość
Szerokość
cm cm
Filtruj
Tekstylia łazienkoweJest 135 produktów.
Produkty
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 135 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 135 elementów

Tekstylia łazienkowe

W trakcie remontu łazienki musimy podjąć mnóstwo ważnych decyzji, najważniejsze to: wybór firmy budowlanej, płytek, akcesoriów oraz ceramiki sanitarnej. Dlatego podczas remontu łazienki, wybór dywanika czy maty może się wydawać blachy. Niestety często zapominamy, że finalny efekt zależy od detali, którymi bez wątpienia są dobrze dobrane tekstylia łazienkowe. Dobrze dobrane tekstylia nie tylko wpływają na komfort użytkowania, ale również mogą doskonale podkreślić klimat takiego pomieszczenia.

tekstylia łazienkowe

Podłoże antypoślizgowe dla Twojej łazienki.

Dla bezpieczeństwa w kontakcie z wodą i dla wygody podłoga w łazience najczęściej wyłożona jest terakotą. Takie rozwiązanie posiada również swoje wady, jeśli są to płytki szkliwione lub polerowane taka podłoga będzie śliska. Co może powodować tym samym ryzyko urazu. Dlatego w miejscach, gdzie jest spore ryzyko, że nasze mokre stopy mogą mieć kontakt z podłożem, stosuje się dywaniki łazienkowe. Przy doborze dywanika warto zwrócić uwagę czy jego podłoże ma gumowy spód, który ma zapewnić przyczepność. Dywaniki również podnoszą komfort naszej łazienki. Znacznie lepiej stanąć mokrą nogą na miękkim materiale niż bezpośrednio na chłodnych kafelkach.

Maty łazienkowe wyposażone jest w elementy antypoślizgowe, najczęściej wykonane z gumy syntetycznej, nie przesuwają się z miejsca na miejsce, zmniejsza ryzyko upadku. Przeznaczone są przede wszystkim do umieszczania ich w brodziku prysznica lub w wannie. Umieszczone na spodzie przyssawki ułatwiające zamontowanie w wybranym miejscu.

Zasłonki prysznicowe

Zasłonki prysznicowe zazwyczaj przeznaczone są do montażu z brodzikiem lub posadzką z odpływem liniowym. Należy jednak pamiętać, że nie jest to jedyne zastosowanie zasłonki. Nie każdy decyduje się na kabinę prysznicową. W niektórych łazienkach królują wanny, dla których dobrym dodatkiem są zasłonki prysznicowe. Pozwalają wziąć prysznic, bez ryzyka zachlapania wodą całego pomieszczenia. Podobnie jak maty łazienkowe zasłonki są wykonane z tworzyw sztucznych. Najczęściej jest to winy, tkanina poliestrowa, PVC, każdy z nich ułatwia ściekanie wody do wanny, a nie na podłogę. Zasłonki prysznicowe są dostępne w zaskakującej ilości wzorów – od abstrakcyjnych, po motywy roślinne, jednokolorowe, kratę, kropki czy paski. W zależności od wystroju łazienki można dobrać zasłonkę. Niektóre firmy oferują zakup całych tekstyli łazienkowych z jednej serii. Kupując taki komplet mamy pewność, że dywanik, mata lub zasłonka będzie w tym samym stylu. Nawet najtańsza z zasłonek jest łatwa do założenia oraz równie łatwa do demontażu.

najniższa
cena
zaufany
sprzedawca
14 dni
na odstąpienie
bezpieczeństwo
zakupów
Inwentaryzacja 28.12.2023
Inwentaryzacja 28.12.2023

Informujemy, iż w dniach 28-29.12 będzie przeprowadzana inwentaryzacja. Zamówienia będą realizowane od dnia 02.01

Zachwycające i komfortowe kolekcje mebli firmy Elita
Zachwycające i komfortowe kolekcje mebli firmy Elita

Zachwycająca kolekcja mebli łazienkowych Elita. Serie Glam i Split o nowoczesnych kolorach i frezowanych uchwytach.

Ponadczasowe akcesoria tworzące piękną łazienkę.
Ponadczasowe akcesoria tworzące piękną łazienkę.

Ponadczasowe akcesoria tworzące piękną łazienkę. Najnowsze produkty marek Gessa, Sealskin, Tiger.

Jak zwymiarować łazienkę pod przygotowanie wizualizacji?
Jak zwymiarować łazienkę pod przygotowanie wizualizacji?

Jak zebrać wymiary pod wykonanie wizualizacji? Kilka niezbędnych punktów pod projekt.

Sealskin Brix - Nowoczesne akcesoria łazienkowe
Sealskin Brix - Nowoczesne akcesoria łazienkowe

Akcesoria łazienkowe w kolorze czarnym lub białym od remonowanego holenderskiego producenta.

Ekskluzywna łazienka z RAK Ceramics
Ekskluzywna łazienka z RAK Ceramics

Znany na całym świecie producent nowoczesnej ceramiki łazienkowej.