RAK CERAMICS

Filtruj według
Kategorie
Cena
Producenci
Materiał
Długość
cm cm
Szerokość
cm cm
Głębokość
Seria
Kolor
więcej... mniej
Wymiar v2
Odpływ v2
Filtruj
RAK CERAMICSJest 570 produktów.
Produkty
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 570 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 570 elementów

RAK Ceramics to marka oferująca nowoczesne produkty ceramiki łazienkowej wyróżniające się niebanalnym designem i minimalistycznym wykończeniem. RAK Ceramics zajmuje się produkcją luksusowej ceramiki i wyposażenia łazienek znanych na całym świecie. Marka zaistniała w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i od 1989 roku rozwija swoją działalność w całej Ameryce, Afryce, Azji, Australii oraz Europie produkując rocznie 123 miliony metrów kwadratowych płytek i 5 milionów sztuk wyrobów sanitarnych. 


Rak Ceramics dzięki długoletniemu doświadczeniu i pasji tworzenia, jako jedna z nielicznych firm na świecie połączyła nowoczesne technologie z ceramiką sanitarną. To pozwoliło przyśpieszyć produkcje, obniżysz koszty produkcji oraz oferować lepszej jakości wyroby sanitarne. Proces innowacji rozpoczął się od zastosowania technologii druku cyfrowego, w produkcji materiałów, z których tworzono ceramikę RAK. Na kolejnym etapie została wdrożona technologia cięcia waterjet, która polega na wyrzucaniu z dyszy pod bardzo wysokim ciśnieniem wody z drobinkami piasku. Wszystkie te i wiele innych inwestycji sprawiły, że Rak Ceramics dysponuje jednym z najbardziej zaawansowanych parków technologicznych w tej branży.


Oprócz wysokiej jakości ceramiki, takiej jak miski WC, umywalki, bidety oraz kompakty WC, w ofercie Rak Ceramics znajdziemy również brodziki prysznicowe, zlewozmywaki, meble łazienkowe, a nawet stelaże podtynkowe z przyciskami.O seriach Rak Ceramics


Finalne produkty podzielone zostały na serie wzbogacone o współczesne generacje ułatwiające użytkowanie. Przykładem jest seria Sensation, w której zastosowany został nowy system bezdotykowego spłukiwania. Moduł działa na czujnik reagujący na ruch ręki i rejestrujący długość komendy. Długi ruch włącza spłukiwanie podwójne, a krótki oszczędzające wodę. 


Kolejnymi przykładami, które cieszą się popularnością, są modele z serii Feeling. 

Miska WC Podwieszana Rimless Czarny Mat + Deska WC (FEEL5SET) jest bardzo funkcjonalna, dzięki nowoczesnemu systemowi spłukiwania bez kołnierzowego, który pozwala zachować funkcjonalność i estetyczny wygląd miski. Dodatkowo montaż jest w całości ukryty, co w połączeniu z czarnym kolorem o matowym wykończeniu, daje elegancji efekt aranżacji, który nie umknie niczyjej uwadze. 


Chętnie wybierana jest również umywalka RAK (FEECT5500500A) Feeling. Wyróżnia się ona wykorzystaniem trwałego materiału umożliwiającego zachowanie wąskich krawędzi i prostych linii rysujących wyszukany kształt wzbogacający design łazienki. Umywalki Rak Ceramics posiadają również korki spustowe typu klik-klak o różnych kolorach.


Serią wartą wspomnienia jest również Variant, w której znajdziemy ogrom umywalek Rak w nietypowych kształtach i rozmaitych rozmiarach. Ze względu na jakość wykonania oraz gładkość ceramiki umywalka Rak jest bezkonkurencyjna.


Wyróżnienia i nagrody Rak Ceramics


Innowacje wprowadzane przez firmę Rak Ceramics zostały docenione przez międzynarodowe organizacje i jednostki certyfikujące, które nagrodziły Ceramike RAK takimi wyróżnieniami jak SAI Global Watermark, znakiem jakości SASO. Poza jakością, technologią i wyczuciem stylu każdej serii produktów, bardzo ważna jest dla firmy ekologia i standardy produkcji, na które członkowie i pracownicy zwracają szczególną uwagę. 


Marka RAK Ceramics to światowy design, nowoczesne technologie, funkcjonalne produkty tworzone na podstawie wszelkich norm. To jakość sama w sobie. Oferta ceramiki jest rozbudowana i bogata w serie prezentujące każdy styl aranżacji łazienki, od funkcjonalnego minimalizmy, przez nowoczesne formy i kształty aż do klasycznych rzeźb inspirowanych Rzymem. Wszystkie serie RAK dostępne są w naszym sklepie.  
najniższa
cena
zaufany
sprzedawca
14 dni
na odstąpienie
bezpieczeństwo
zakupów
Zachwycające i komfortowe kolekcje mebli firmy Elita
Zachwycające i komfortowe kolekcje mebli firmy Elita

Zachwycająca kolekcja mebli łazienkowych Elita. Serie Glam i Split o nowoczesnych kolorach i frezowanych uchwytach.

Ponadczasowe akcesoria tworzące piękną łazienkę.
Ponadczasowe akcesoria tworzące piękną łazienkę.

Ponadczasowe akcesoria tworzące piękną łazienkę. Najnowsze produkty marek Gessa, Sealskin, Tiger.

Jak zwymiarować łazienkę pod przygotowanie wizualizacji?
Jak zwymiarować łazienkę pod przygotowanie wizualizacji?

Jak zebrać wymiary pod wykonanie wizualizacji? Kilka niezbędnych punktów pod projekt.

Sealskin Brix - Nowoczesne akcesoria łazienkowe
Sealskin Brix - Nowoczesne akcesoria łazienkowe

Akcesoria łazienkowe w kolorze czarnym lub białym od remonowanego holenderskiego producenta.

Ekskluzywna łazienka z RAK Ceramics
Ekskluzywna łazienka z RAK Ceramics

Znany na całym świecie producent nowoczesnej ceramiki łazienkowej.

Łazienka w bloku
Łazienka w bloku

Aranżacja niewielkiej łazienki to wyzwanie dla większości osób. Zapraszamy do zapoznania się z proponowanymi przez nas projektami.