Kategorie

Producenci

RAK CERAMICS

RAK CERAMICS Jest 423 produktów.

Produkty
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 423 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 423 elementów

RAK Ceramics to marka oferująca nowoczesne produkty ceramiki łazienkowej wyróżniające się niebanalnym designem i minimalistycznym wykończeniem. RAK Ceramics zajmuje się produkcją luksusowej ceramiki i wyposażenia łazienek znanych na całym świecie. Marka zaistniała w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i od 1989 roku rozwija swoją działalność w całej Ameryce, Afryce, Azji, Australii oraz Europie produkując rocznie 123 miliony metrów kwadratowych płytek i 5 milionów sztuk wyrobów sanitarnych. 


Rak Ceramics dzięki długoletniemu doświadczeniu i pasji tworzenia, jako jedna z nielicznych firm na świecie połączyła nowoczesne technologie z ceramiką sanitarną. To pozwoliło przyśpieszyć produkcje, obniżysz koszty produkcji oraz oferować lepszej jakości wyroby sanitarne. Proces innowacji rozpoczął się od zastosowania technologii druku cyfrowego, w produkcji materiałów, z których tworzono ceramikę RAK. Na kolejnym etapie została wdrożona technologia cięcia waterjet, która polega na wyrzucaniu z dyszy pod bardzo wysokim ciśnieniem wody z drobinkami piasku. Wszystkie te i wiele innych inwestycji sprawiły, że Rak Ceramics dysponuje jednym z najbardziej zaawansowanych parków technologicznych w tej branży.


Oprócz wysokiej jakości ceramiki, takiej jak miski WC, umywalki, bidety oraz kompakty WC, w ofercie Rak Ceramics znajdziemy również brodziki prysznicowe, zlewozmywaki, meble łazienkowe, a nawet stelaże podtynkowe z przyciskami.O seriach Rak Ceramics


Finalne produkty podzielone zostały na serie wzbogacone o współczesne generacje ułatwiające użytkowanie. Przykładem jest seria Sensation, w której zastosowany został nowy system bezdotykowego spłukiwania. Moduł działa na czujnik reagujący na ruch ręki i rejestrujący długość komendy. Długi ruch włącza spłukiwanie podwójne, a krótki oszczędzające wodę. 


Kolejnymi przykładami, które cieszą się popularnością, są modele z serii Feeling. 

Miska WC Podwieszana Rimless Czarny Mat + Deska WC (FEEL5SET) jest bardzo funkcjonalna, dzięki nowoczesnemu systemowi spłukiwania bez kołnierzowego, który pozwala zachować funkcjonalność i estetyczny wygląd miski. Dodatkowo montaż jest w całości ukryty, co w połączeniu z czarnym kolorem o matowym wykończeniu, daje elegancji efekt aranżacji, który nie umknie niczyjej uwadze. 


Chętnie wybierana jest również umywalka RAK (FEECT5500500A) Feeling. Wyróżnia się ona wykorzystaniem trwałego materiału umożliwiającego zachowanie wąskich krawędzi i prostych linii rysujących wyszukany kształt wzbogacający design łazienki. Umywalki Rak Ceramics posiadają również korki spustowe typu klik-klak o różnych kolorach.


Serią wartą wspomnienia jest również Variant, w której znajdziemy ogrom umywalek Rak w nietypowych kształtach i rozmaitych rozmiarach. Ze względu na jakość wykonania oraz gładkość ceramiki umywalka Rak jest bezkonkurencyjna.


Wyróżnienia i nagrody Rak Ceramics


Innowacje wprowadzane przez firmę Rak Ceramics zostały docenione przez międzynarodowe organizacje i jednostki certyfikujące, które nagrodziły Ceramike RAK takimi wyróżnieniami jak SAI Global Watermark, znakiem jakości SASO. Poza jakością, technologią i wyczuciem stylu każdej serii produktów, bardzo ważna jest dla firmy ekologia i standardy produkcji, na które członkowie i pracownicy zwracają szczególną uwagę. 


Marka RAK Ceramics to światowy design, nowoczesne technologie, funkcjonalne produkty tworzone na podstawie wszelkich norm. To jakość sama w sobie. Oferta ceramiki jest rozbudowana i bogata w serie prezentujące każdy styl aranżacji łazienki, od funkcjonalnego minimalizmy, przez nowoczesne formy i kształty aż do klasycznych rzeźb inspirowanych Rzymem. Wszystkie serie RAK dostępne są w naszym sklepie.  
najniższa
cena
zaufany
sprzedawca
14 dni
na odstąpienie
bezpieczeństwo
zakupów
Sealskin Brix - Nowoczesne akcesoria łazienkowe
Sealskin Brix - Nowoczesne akcesoria łazienkowe

Akcesoria łazienkowe w kolorze czarnym lub białym od remonowanego holenderskiego producenta.

Ekskluzywna łazienka z RAK Ceramics
Ekskluzywna łazienka z RAK Ceramics

Znany na całym świecie producent nowoczesnej ceramiki łazienkowej.

Łazienka w bloku
Łazienka w bloku

Aranżacja niewielkiej łazienki to wyzwanie dla większości osób. Zapraszamy do zapoznania się z proponowanymi przez nas projektami.

Złote akcesoria Stella
Złote akcesoria Stella

Polski producent akcesoriów łazienkowych Stella wprowadził do swojej oferty akcesoria w złotym wykończeniu.

KOHLMAN Roxin Black
KOHLMAN Roxin Black

Armatura łazienkowa Kohlman Roxin Black to czarna armatura nadająca łazience wyrazistości i kontrastu.

Trend na czerń!
Trend na czerń!

Połączenie szarości, betonu oraz czerni, to w obecnym czasie trend, który króluje w aranżacji pomieszczeń.