Kategorie

Producenci

SANCO 

Produkty

Sanco Akcesoria Łazienkowe

Sanco to grecka firma skupiająca się na produkcji wyposażenia do łazienek w szczególności na akcesoriach do łazienki i toalety. Sanco to połączenie najnowszej technologii, wysoce wyspecjalizowanego personelu oraz wysokiej jakości materiałów. Filozofia firmy to nowoczesne wzornictwo, ciągła modernizacja oraz nieustający rozwój. Obecnie wszystkie etapy produkcyjne odbywają się w Grecji. Od zakupu starannie wyselekcjonowanych surowców po proces produkcji a kończąc na pakowaniu.

Starożytne Sanco

Starożytna Grecja jest nie tylko jedną z kolebek cywilizacji Europy. Można z całą świadomością stwierdzić, że starożytni grecy dali podwaliny dla rozwoju całego zachodniego świata. Wkład, jaki wnieśli w literaturę, mitologię, architekturę i rzeźbiarsko jest nie do przecenienia. Swój wkład odcisnęli praktycznie w każdej dziedzinie życia, również w łazience. Koncepcja łazienki jako miejsca dla dobrego samopoczucia, takiego dzisiejszego spa po raz pierwszy pojawiła się właśnie w starożytnej Grecji. Wcześniej łazienka była utożsamiana tylko i wyłącznie z celami sanitarnymi. Słowo łazienka w dzisiejszym znaczeniu pochodzi od starożytnego greckiego słowa valaneio. Które zamieniło się w łacińskie ballineum, a później we włoskie bagnio. Grecy dalej chcą odgrywać przodującą role na świecie, w tym przypadku kształtować współczesne trendy w produkcji akcesoriów łazienkowych. Grecy dumni są, ze swojej historii, dlatego również w strategii firmy Sanco stosuje się filozofie oraz spuściznę starej kultury greckiej.

Współczesna Historia

Oczywiście, firma Sanco nie powstała już w starożytności, data powstania tej firm datuje się 1980 rok n.e.. Fabryka znajduje się w dzielnicy przemysłowej pod Atenami o nazwie Koropi. Od początkuje swojej działalności Sanco zajmuje się projektowaniem, a następnie produkcją akcesoriów łazienkowych. Za projektowanie odpowiedzialna jest specjalnie stworzona jednostka o nazwie Sanco LAB. Jest to wewnętrzne biuro projektowe z artystycznym studiem rysunkowym, gdzie wybitni projektanci tworzą unikalne i autentyczne projekty. Coraz częściej Sanco jest postrzegane jako międzynarodowy punkt odniesienia w dziedzinie akcesoriów łazienkowych. Obecnie, po 35-latach od powstania marki, Sanco jest jedną z większych firm w Grecji i jedną z największych w Europie, zajmującą się produkcją akcesoriów łazienkowych. Z roku na rok zwiększana jest działalność eksportowa, w tej chwili produkty Sanco możemy nabyć w 21 krajach na całym świecie.

Sanco na bogato

Produkty Sanco wykonane są przede wszystkim z wysokiej jakości mosiądzu z dodatkami stali, zomaku, tworzyw sztucznych lub innych minerałów. Na mosiądz nakładana jest galwanicznie warstwą chromu lub lakieru, w zależności od serii. W ofercie Sanco mogą również Państwo znaleźć luksusowe kolekcje wykańczane 24 kratowym złotem lub srebrem. Produkty tego typu powlekane są specjalną warstwą ochronną odporną na ścieranie i zabrudzenia. Warto zwrócić uwagę na unikatowe serię produktów, w której wykorzystane są autentyczne kryształy Sworowskiego. W ofercie Sanco znajdziemy bardzo luksusowe produkty, które nadają prestiżu i elegancji każdemu apartamentowi. Należy oczywiście pamiętać, że Sanco to nie tylko luksusowe akcesoria łazienkowe, dzięki szerokiej ofercie i przystępnej cenie nawet zwykły Kowalski wyposaży swoją łazienkę w potrzebny asortyment.

 

 

najniższa
cena
zaufany
sprzedawca
14 dni
na odstąpienie
bezpieczeństwo
zakupów
Łazienka w bloku
Łazienka w bloku

Aranżacja niewielkiej łazienki to wyzwanie dla większości osób. Zapraszamy do zapoznania się z proponowanymi przez nas projektami.

Złote akcesoria Stella
Złote akcesoria Stella

Polski producent akcesoriów łazienkowych Stella wprowadził do swojej oferty akcesoria w złotym wykończeniu.

KOHLMAN Roxin Black
KOHLMAN Roxin Black

Armatura łazienkowa Kohlman Roxin Black to czarna armatura nadająca łazience wyrazistości i kontrastu.

Trend na czerń!
Trend na czerń!

Połączenie szarości, betonu oraz czerni, to w obecnym czasie trend, który króluje w aranżacji pomieszczeń.

Jak zmierzyć promień brodzika?
Jak zmierzyć promień brodzika?

Z pomocą na obliczenie w prosty sposób jaki promień krzywizny ma brodzik przychodzi prosty wzór objaśniony w tym artykule.

System Audio MULTIROOM
System Audio MULTIROOM

Kilka głośników Wi-Fi Timple Audio połączonych z lokalną siecią w domu stanowi kompletny system nagłośnienia MultiRoom.