Metody dostawy Nazwa Cena
Kurier InPost - płatność przedpłata na kontoKurier InPost - płatność przedpłata na konto Za darmo!
Kurier DPD - płatność przedpłata na kontoKurier DPD - płatność przedpłata na konto Za darmo!
Kurier DPD - płatność za pobraniem u kurieraKurier DPD - płatność za pobraniem u kuriera Za darmo!
Zapytaj o produkt
Cena:
Cechy
Opis
ZESTAW MUZYCZNY Z BIAŁYMI GŁOŚNIKAMI RUMBA EMC30X-RW
Odtwarzacz N-Joy WI-FI
FILM PREZENTUJĄCY N-JOY
SPECYFIKACJA
NR KATALOGOWY: EMC30X-RW
PRODUCENT: AquaSound
KRAJ POCHODZENIA: Holandia
KOLOR N-JOY: Biały
WYŚWIETLACZ: 5" kolorowy ekran dotykowy
MONTAŻ: Uchwyt montowany na taśmie 3M, Kontroler za pomocą magnesów,
PAMIEĆ WEWNĘTRZNA: 12GB (możliwość dołożenia karty micro-SD)
WODOODPORNOŚĆ: IPX6
BATERIA: Akumulator 1500 MHA
ZASILANIE WZMACNIACZA: 230V/12V
MOC WZMACNIACZA: 2 x 30W
GŁOŚNIKI: Dwa
KOLOR GŁOŚNIKÓW: Biały
IMPEDANCJA: 8 Ohm
BLUETOOTH: Wersja 3.0
DODATKOWE WEJŚCIA: USB, LAN , AUX
DŁUGOŚĆ KABLA ŁADUJĄCEGO: 3M
DŁUGOŚĆ KABLA USB: 1,25 CM
CZĘSTOTLIWOŚĆ WI-FI: 2.4 gHz
PODSTAWOWE FUNKCJE KONTROLERA N-JOY
RADIO INTERNETOWE
Do korzystania z aplikacji Spotify na urządzeniu N-Joy niezbędne jest aktywne konto premium.
ZARZĄDZANIE STREFAMI WI-FI
USTAWIENIA DŹWIĘKU
WYSOKIEJ JAKOŚCI WZMACNIACZ WI-FI
W zestawie zastosowano 30W cyfrowy wzmacniacz WI-FI firmy Aquasound. Wzmacniacz przeznaczony jest do zabudowy, można go umieścić w suficie podwieszanym lub np. w szafce. Wzmacniacz został wyposażony w dodatkowo w gniazdo USB, dzięki czemu jest możliwość podpięcia dodatkowego zewnętrznego nośnika. Oprócz standardowej opcji przechwytywania sygnału z routera istnieje dodatkowa możliwość doprowadzenia kabla sieciowego LAN.
SPECYFIKACJA GŁOŚNIKÓW
MONTAŻ: Zaciskowy system śrubowy - ślepy montaż
MOC MAKSYMALNA: 45 Watt
MOC NOMINALNA: 30 Watt (RMS)
IMPEDANCJA: 8 Ohm
DB: 90dB
ZAKRES: 70-20 KHz
WODOODPORNOŚĆ: IPX5
ŚREDNICA: 120 mm
ŚREDNICA OTWORU: 116 mm
GŁĘBOKOŚĆ ZABUDOWY: 55 mm
ZASILACZ: 230V / 12v (3.0A)
WYMIARY
W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI:
- Wzmacniacz Wi-fi
- Kontroler N-Joy
- Uchwyt na N-Joy
- Zasilacz
- Dwa kable USB
- Adapter zasilający
- Dwa głośniki białe Rumba
- Instrukcja obsługi w języku: polskim, angielskim, niemieckim, francuskim i holenderskim
Opinie produktu
Akcesoria
Inne produkty z tej kategorii
Dexon - P2 Zestaw nagłaśniający biały Bluetooth / Radio FM ze Wzmacniaczem + 4 głosniki czarne...
- Darmowa dostawa
- Darmowa dostawa
Aquasound Zestaw radio łazienkowe N-Joy 50 W z głośnikami Samba Chrom (MP3, RADIO INTERNETOWE,...
Dexon - P2 Zestaw nagłaśniający Bluetooth, Wi-Fi Spotify Android 2 głosniki białe 50W (MRP 2206 +...
Dexon - P2 Zestaw nagłaśniający biały Bluetooth, Wi-Fi - LAN ze Wzmacniaczem + 2 głośniki Twist...
- Wyprzedaż
Aquasound Zestaw radio łazienkowe N-Joy 30 W z głośnikami Rumba Chrom Mat (MP3, RADIO...
Dexon - P2 Zestaw nagłaśniający biały Bluetooth, Wi-Fi - LAN ze Wzmacniaczem + 2 głośniki Coco...
Dexon Odtwarzacz Ścienny Bluetooth / Radio FM z Głośnikami COCO (MRP2171+COCO)
Dexon - P2 Zestaw nagłaśniający Bluetooth, Wi-Fi Spotify Android głosnik sufitowy biały 45W (MRP...
Dexon - P2 Zestaw nagłaśniający Bluetooth, Wi-Fi Spotify Android 4 głosniki białe 30W (MRP 2206 +...
Dexon - P2 Zestaw nagłaśniający Bluetooth, Wi-Fi Spotify Android 4 głosniki czarne 30W (MRP 2206...
Dexon - P2 Zestaw nagłaśniający biały Bluetooth / Radio FM ze Wzmacniaczem + 2 głośniki Twist 45W...
Dexon - P2 Zestaw nagłaśniający Bluetooth, Wi-Fi Spotify Android 2 głosniki białe 30W (MRP 2206 +...
Dexon - P2 Zestaw nagłaśniający biały Bluetooth, Wi-Fi - LAN ze Wzmacniaczem + 4 głośniki 40W...
Dexon - P2 Odtwarzacz Ścienny Bluetooth / Turn ON /Radio FM ze Wzmacniaczem (MRP 2181)
Dexon - P2 Zestaw nagłaśniający czarny Bluetooth / Radio FM ze Wzmacniaczem + 4 głosniki białe...
Doyson Zestaw Ścienny Radio, Bluetooth, Aux, Pilot w Kolorze ramki (130 FM BT)
Aquasound Zestaw radia łazienkowego N-Joy 30 W z głośnikami Twist Chrom Mat (MP3, RADIO...
Eis Sound Audio Control Unit Jednostka Sterująca + Głośniki 2.5' In-Wall Czarny 09253
Dexon - P2 Zestaw nagłaśniający czarny Bluetooth, Wi-Fi - LAN ze Wzmacniaczem + 8 głośników 30W...
Aquasound Zestaw radio łazienkowe N-Joy 50 W z głośnikami Samba Czarnymi (MP3, RADIO INTERNETOWE,...
Dexon - P2 Odtwarzacz Ścienny Bluetooth / Radio FM ze Wzmacniaczem + Głośniki Twist (MRP2181+TWIST)
Eis Sound KBSOUND In-Wall Radio FM Z Ramką I Wzmacniaczem Do Zabudowy Czarne 32851+19152+11391
Eis Sound Zestaw Radia FM/DAB+ Do Zabudowy W Ścianie Białe + Zasilacz,Ramka,Głośniki...
Dexon - P2 Zestaw nagłaśniający biały Bluetooth, Wi-Fi - LAN + 4 głośniki Samba 65W chom (MRP...
Dexon - P2 Zestaw nagłaśniający Bluetooth, Wi-Fi Spotify Android 4 głosniki białe 50W (MRP 2206 +...