Wiper Elite Pure Odpływ liniowy 110 cm z niskim syfonem drop 50 (ELITE110-PURE-DROP-50)
firmy Wiper
Metody dostawy Nazwa Cena
Kurier InPost - płatność przedpłata na kontoKurier InPost - płatność przedpłata na konto Za darmo!
Kurier DPD - płatność przedpłata na kontoKurier DPD - płatność przedpłata na konto Za darmo!
Kurier DPD - płatność za pobraniem u kurieraKurier DPD - płatność za pobraniem u kuriera Za darmo!
Zapytaj o produkt
Cena:
Cechy
Opis
Wiper Elite
Pure Odpływ liniowy 110 cm z niskim syfonem drop 50
Nr. katalogowy: ELITE110-PURE-DROP-50
Producent: Wiper
Gwarancja: 25 lat
W skład zestawu wchodzi:
- rynna
- ruszt
- syfon
Dane techniczne
| Długość kanału odpływowego | 1100 mm |
| Wysokośc kanału | 30 mm |
| Całkowita wysokość | 108 mm (z syfonem DROP 50/50) |
| Szerokość kanału | 84 mm |
| Całkowita szerokość | 140 mm |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 S 15 |
| Syfon | Polipropylenowy |
| Czyszczenie | Odgórne: System łatwego czyszczenia |
Nowoczesny odpływ liniowy do kabin walk-in – Wiper Elite
Dlaczego warto wybrać Wiper New Premium?
- 25-letnia gwarancja: Gwarancja producenta daje pewność, że odpływ będzie służyć przez lata.
Wydajny syfon brodzikowy Drop 50
Syfon brodzikowy wykonany z trwałego tworzywa Hostalen PP, zaprojektowany zgodnie z rygorystycznymi normami użytkowymi. Charakteryzuje się wysokim poziomem zamknięcia wodnego (50 mm) i niewielką wysokością 78 mm, co czyni go jednym z najbardziej kompaktowych rozwiązań na rynku. Dedykowany głównie do płyt prysznicowych montowanych w posadzce, ale sprawdzi się także w standardowych brodzikach.