SANSWISS LIVIDA W20AS 70x90 (W20AS07009004)
Brodzik konglomeratowy prostokątny
Metody dostawy Nazwa Cena
Zapytaj o produkt
SanSwiss Livada Brodzik konglomeratowy prostokątny W20AS 70x90 (W20AS07009004)
Cena:
Cechy
Opis
SANSWISS LIVADA W20AL
BRODZIK KONGLOMERATOWY 70X90
SPECYFIKACJA
NR KATALOGOWY: W20AS07009004
PRODUCENT: SanSwiss
KRAJ POCHODZENIA: Szwajcaria
SZEROKOŚĆ: 70x90 cm
KOLOR: Biały
KSZTAŁT: Prostokątny
MATERIAŁ: Konglomerat
ZESTAW ZAWIERA
- Pokrywa syfonu
- Brodzik
O FIRMIE
O PRODUKCIE
MONTAŻ
CECHY
Wysokość 35mm lub 37mm |  |
Odpływ punktowy umieszczony na dłuższym boku |
Wysokość nóżek 85-140mm | ||
RYSUNEK TECHNICZNY
ROZMIAR:
DŁUGOŚĆ: 900 mm
SZEROKOŚĆ: 700 mm
WYSOKOŚĆ: 35 mm