Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Wiper

Wiper jest prężnie rozwijającącym się firmą założoną w 1999r w Mikołowie. Produkuje wysokiej jakości odpływy liniowe, wpusty prysznicowe. Szeroka oferta kratem (zonda, mistral, sirocco, pure, ponente, tivano).

 


O firmie:  Wiper jest Polską prężnie rozwijającą się firmą powstałą w 1999 roku. Od początku wykonuje wysokiej jakości elementy architektury bydynków i do dnia dzisiejszego jest to główny obszar działalnośc firmy. Cała produkcja została oparta na kompletnych dokumantacjach wykonawczych i montażowych wykonywanych w programie AutoCad. 


 


Zastosowanie:  Rynienki prysznicowe WIPER przeznaczone są do stosowania w nowoczesnych rozwiązaniach architektonicznych kabin prysznicowych pozbawionych standardowego brodzika co pozwala na swobodny dobór kształtu kabiny oraz wykoñczenia powierzchni podłogi.Zastosowanie rynienek liniowych pozwala także na rezygnację z progu przy wejściu do kabiny oraz kopertowego spadku powierzchni w jej wnętrzu co znacząco wpływa na poprawę estetyki. W standardzie oferujemy Państwu cztery wzory kratek maskujących rynienkę oraz kratkę przystosowaną do zabudowy płytkami.


 


O produkcie: Wszystkie elementy rynny i kratki wykonane są ze stali nierdzewnej co gwarantuje odporność na korozją i niezmienny wygląd w trakcie użytkowania. Rynienki prysznicowe WIPER są wyposażone w kołnierze i mankiety do uszczelnienia, nóżki regulacyjne ułatwiające wypoziomowanie oraz najwyższej jakości syfony wykonane z zagęszczonego PP,  posiadające funkcję czyszczenia w trakcie eksploatacji poprzez wyciąganą tuleję rewizyjną.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 312 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 312 elementów
najniższa
cena
zaufany
sprzedawca
14 dni
na odstąpienie
bezpieczeństwo
zakupów
Łazienka w bloku
Łazienka w bloku

Aranżacja niewielkiej łazienki to wyzwanie dla większości osób. Zapraszamy do zapoznania się z proponowanymi przez nas projektami.

Złote akcesoria Stella
Złote akcesoria Stella

Polski producent akcesoriów łazienkowych Stella wprowadził do swojej oferty akcesoria w złotym wykończeniu.

KOHLMAN Roxin Black
KOHLMAN Roxin Black

Armatura łazienkowa Kohlman Roxin Black to czarna armatura nadająca łazience wyrazistości i kontrastu.

Trend na czerń!
Trend na czerń!

Połączenie szarości, betonu oraz czerni, to w obecnym czasie trend, który króluje w aranżacji pomieszczeń.

Jak zmierzyć promień brodzika?
Jak zmierzyć promień brodzika?

Z pomocą na obliczenie w prosty sposób jaki promień krzywizny ma brodzik przychodzi prosty wzór objaśniony w tym artykule.

System Audio MULTIROOM
System Audio MULTIROOM

Kilka głośników Wi-Fi Timple Audio połączonych z lokalną siecią w domu stanowi kompletny system nagłośnienia MultiRoom.