Filtruj według
Cena
Producenci
Filtruj
KUCHINOX

KAKADU KUCHINOXJest 6 produktów.

Produkty
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

KUCHINOX ALANIS

Biała kolekcja Kuchinox Kakadu, wykończona chromowymi komponentami robi imponujące wrażenie. W dodatku baterie z tej serii można zamontować tak w łazience, jak i w kuchni, co jeszcze bardziej przemawia na ich korzyść.

Analizując ofertę poszczególnych producentów, Kuchinox jest firmą, której nie trzeba przedstawiać. Znana na polskim rynku od roku 2007 nieprzerwanie kojarzy się z wysokiej jakości armaturą łazienkową, kuchenną i do pomieszczeń sanitarnych.

Każdy produkt jest precyzyjnie wykonany, o czym świadczy aż 5 lat gwarancji na armaturę. Podobnie jednouchwytowa kolekcja Kuchinox Kakadu nie sprawia zawodu ani pod względem funkcjonalności, ani pod kątem designu, ani z uwagi na jej trwałość. Jest przy tym niezwykle uniwersalna, ponieważ bateria umywalkowa do łazienki, może być równie dobrze baterią zlewozmywakową do kuchni.

Wszystko to sprawia, że Kuchinox Kakadu jest kolekcją, w którą warto zainwestować. Tak, zainwestować, ponieważ nie jest to typowy zakup, a inwestycja na wiele, wiele lat. 

najniższa
cena
zaufany
sprzedawca
14 dni
na odstąpienie
bezpieczeństwo
zakupów