Luga Kuchinox

WIOSENNA PROMOCJA! - 5% NA CAŁY ASORTYMENT- UŻYJ KODU RABATOWEGO - WIOSNA2024

Filtruj według
Cena
Producenci
Seria
Rodzaj baterii
Montaż
Rodzaj wylewki
Wyjścia
Wykończenie
Typ
Styl
Kształt
Filtruj
Luga KuchinoxJest 11 produktów.
Produkty
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

KUCHINOX ALANIS

Wyposażenie łazienki i kuchni w odpowiednią armaturę nie jest łatwe, ponieważ każde pomieszczenie urządza się „pod siebie”, chcąc nadać mu niepowtarzalny wygląd. Jednak z kolekcją Kuchinox Luga nie powinno być to zbyt problematyczne. Zapoznając się z ofertą polskiego, cenionego producenta, można zauważyć, jak bogaty jest to zestaw.

Dzięki tak licznym bateriom z mosiądzu wykończonym chromową warstwą, można komfortowo i elegancko wyposażyć zarówno łazienkę, jak i kuchnię. Cechą charakterystyczną armatury Kuchinox Luga jest ruchoma wylewka. Szczegół ten sprawia, że korzystanie z samej baterii, jak i użytkowanie łazienki lub kuchni staje się bardziej funkcjonalne.

Ceramiczna głowica o średnicy 40 mm zapewnia wystarczająco duży strumień, więc dzięki baterii Kuchinox Luga można np. szybko napełnić duży garnek wodą. Innym elementem, który pozwala odróżnić kolekcję Luga od innych, jest kształt wylewki F lub U. Tak duży wybór umożliwia perfekcyjne dopasowanie armatury Luga do wnętrza, które odzwierciedla osobowość jego właściciela. 

najniższa
cena
zaufany
sprzedawca
14 dni
na odstąpienie
bezpieczeństwo
zakupów
Nowoczesne wanny wolnostojące i umywalki nablatowe Besco
Nowoczesne wanny wolnostojące i umywalki nablatowe Besco

Poznaj najnowszą ofertę wanien i umywalek nablatowych producenta Besco, które redefiniują standardy elegancji i komfortu w Twojej przestrzeni łazienkowej.

Elita Meble - Nowoczesna kolekcja mebli łazienkowych Asami
Elita Meble - Nowoczesna kolekcja mebli łazienkowych Asami

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, z dumą prezentujemy najnowszą kolekcję mebli łazienkowych Elita - Asami.

Vedo baterie łazienkowe Aletta
Vedo baterie łazienkowe Aletta

Marka Vedo wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów prezentując najnowszą kolekcję armatury łazienkowej - serię Aletta

Elita Meble Łazienkowe Soho
Elita Meble Łazienkowe Soho

Producent mebli łazienkowych Elita prezentuje niezwykłą kolekcję Soho, stworzoną z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach.

New Trendy kabiny prysznicowe Nesta
New Trendy kabiny prysznicowe Nesta

Kabiny prysznicowe Walk-In z serii Nesta nie tylko zachwycają swoim minimalistycznym wyglądem, ale także oferują szeroki wybór kolorów profili.

Kabiny prysznicowe New Trendy Softi
Kabiny prysznicowe New Trendy Softi

Kabin prysznicowych z najnowszej serii Softi producenta New Trendy to idealne rozwiązanie, które nie tylko zapewni Ci komfort podczas codziennej kąpieli.