powrót

AquaSound 27'' Led TV Exclusive Wodoodporny Telewizor do zabudowy w ścianie ASV2770IXS

 

Wodoodporny telewizor do łazienki 27" do zabudowy w ścianie ASV2770IXS firmy Aquasound.

cena

11 219,00 zł
brutto

13 798,76 zł
brutto

ASV2770IXS

Nowy produkt

dostępne

Opis


AQUASOUND TV ASV2770IXS

NOWOCZESNY TELEWIZOR DO ŁAZIENKI LED TV 27"

pani w waniie 800.png

 

Przedstawiamy wysokiej jakości telewizory LED firmy AquaSound. Bezpieczeństwo i wygodna były główną wytyczną przy projektowaniu tych telewizorów. Wysoka jakość obrazu oraz czysty dźwięk to jedne z wielu zalety tych produktów. Telewizory działają na niskim napięciu i mają technologie, która zapobiega kondensacji pary wodnej. Ich cienka budowa (40 mm) pozwala zabudować TV w ścianie lub zamontować bezpośrednio na niej w stylowy sposób. Wszystkie produkty spełniają surowe normy dotyczące wodoodporności IPX-5. Jeśli szukają Państwo telewizora który idealnie sprawdzi się w trudnych warunkach mikroklimatu panującego w łazience, który jednocześnie uprzyjemni każde chwile spędzone w niej, to produkty holenderskiego producenta AquaSound są idealnym rozwiązaniem.

SPECYFIKACJA


NR KATALOGOWY -
 ASV2770IX

PRODUCENT - AquaSound

KRAJ POCHODZENIA - Holandia

ZASILANIE - 230V/12V (750mA)

STEROWANIE - Wodoodporny Pilot

GŁOŚNIKI - Samba Round 80W

ROZDZIELCZOŚĆ - 1920 x 1080 pikseli

WYŚWIETLACZ - LED IPS (LG)

TUNER ANALOGOWY - Perfect+

WYJŚCIA - 2XHDMI, USB, VGA, Scart, CI+OBRAZ

Nowy telewizor AquaSound ASV2770IX wyposażony jest w matrycę nowej generacji LG IPS o rozdzielczości Full HD -1920x1080. Najwyższej jakości obraz i żywe, idealnie odwzorowane kolory dzięki zastosowaniu najnowszych technologii wyświetlania obrazu.

 

BEZPIECZEŃSTWO

Telewizory AquaSound spełniają surowe normy bezpieczeństwa jakie wymagane są przy urządzeniach elektrycznych w pomieszczeniach mokrych. Oznaczone zostały klasą IPX5 co oznacza całkowitą ochrona przed strumieniem wody płynącej z różnych kierunków z wydajnością do 12,5 litra na minutę. Telewizory zasilane są napięciem 12V co nie tylko stanowi zabezpieczenie przed porażeniem, ale i zapewnia oszczędność prądu. Kolejnym rozwiązaniem mającym zapewnić bezpieczeństwo jest osobny Media-Box, jest on połączony z telewizorem jednym zaizolowanym przewodem o długości 2,4 metra.

media bos 12v.pngMINIMALISTYCZNY WYGLĄD

Niebywałą zaletą naszego telewizora jest to, że po zabudowaniu go w ścianie jest niemal zlicowany z ścianą. Dzięki temu idealnie komponuję się w minimalistycznej jak i klasycznej łazience. Telewizor zwieńczony jest elegancką aluminiową ramką nadającą mu nowoczesny styl i atrakcyjny wygląd. 


minimalistyczny%20wygl%C4%85d%202.jpgZEWNĘTRZNY MEDIA BOX

Jak sama nazwa wskazuje Media-Box to oddzielna skrzynka wyposażona w wszystkie wejścia potrzebne do podłączenia telewizora. Posiada następujące wejścia: 2XHDMI, USB, Audio, VGA, Scart, oraz CI+. Łączy się za pomocą zaizolowanej wiązki przewodów o długości 2,4 metra z telewizorem, których nie można przedłużać ani skracać. Należy pamiętać, że telewizory AquaSound można bez problemu montować w strefie mokrej bezpośrednio przy prysznicu lub wannie, ale już Media-Box musi być zamontowany w strefie suchej.

mb new 200.pngPODGRZEWANY EKRAN


Telewizor wyposażony jest w podgrzewany ekran, dzięki czemu podczas gorącej kąpieli ekran naszego telewizora nie zaparuje i dalej będziemy mogli cieszyć się idealnym obrazem.

Podgrzewany TV.pngZEWNĘTRZE GŁOŚNIKI SAMBA

W skład zestawu wchodzą dwa głośniki sufitowe oraz wzmacniacz. Dzięki zastosowaniu 80 watowych głośników Samba zyskujemy wysokiej jakości przestrzenne nagłośnienie, które możemy wykorzystać również do odtwarzania muzyki. Wzmacniacz został wyposażony w Bluetooth, który możemy łączyć z smartfonami, tabletami czy laptopem.

vibration2.pngPRAKTYCZNY BACK-BOX

Pod nazwą Back-Box kryje się specjalnie przygotowany stelaż do zabudowy telewizora w ścianie. Back-Box jest wyposażony w dziesięć bardzo mocnych magnesów, które utrzymują telewizor. Dzięki takiemu rozwiązaniu montaż telewizora jest szybki i przyjemny, oraz zapewnia nam bezproblemowy dostęp do elementów wewnętrzych telewizora w szczególności do Media-Boxu.CYFROWY TUNER DVB-T


Telewizor wyposażony jest w wbudowany tuner DVB-T do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej. Umożliwia on odbiór ogólnodostępnych kanałów telewizyjnych bez konieczności montażu dodatkowego urządzenia.CYFROWY TUNER DVB-C


Tuner DVB-C umożliwia poprzez moduł CI oraz CI+ odbiór kodowanych kanałów od takich dostawców telewizji satelitarnej jak NC+, Cyfrowy Polsat czy UPC. Możliwe jest również podłączenie zwykłego dekodera za pomocą wejścia HDMI.moduł cam tv.png        

 

 

 W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI:

asv2770x.jpg

1. Pilot

2. Telewizor

3. Back-Box - obudowa do montażu telewizora w ścianie

4. Media Box

5. Zasilacz

6. Przekaźnik IR

7. Kabel łączący Media Box z TV - 240 cm

8. Dwa głośniki Samba Round 80W

9. Wzmacniacz Aquasound BMN50Easy-EB

8. Instrukcja obsługi w języku: polskim, angielskim, niemieckim, francuskim i holenderskim

 


WYMIARY:


wymiary telewizor 2.jpg

Wymiary%20Backbox%20nowy.jpgWymiary Mediabox nowy.jpg

 

najniższa
cena
zaufany
sprzedawca
14 dni
na odstąpienie
bezpieczeństwo
zakupów
Trend na czerń!
Trend na czerń!

Połączenie szarości, betonu oraz czerni, to w obecnym czasie trend, który króluje w aranżacji pomieszczeń.

Jak zmierzyć promień brodzika?
Jak zmierzyć promień brodzika?

Z pomocą na obliczenie w prosty sposób jaki promień krzywizny ma brodzik przychodzi prosty wzór, którego zastosowanie objaśnione jest w tym artykule.

System Audio MULTIROOM
System Audio MULTIROOM

Kilka głośników Wi-Fi Timple Audio połączonych z lokalną siecią internetową w domu oraz sparowanych z dedykowaną aplikacją Smart Sonix stanowi kompletny system nagłośnienia MultiRoom.

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 5 tyś. złotych!
Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 5 tyś. złotych!

Od dnia 12.09.2018 roku wprowadzamy dla Klientów naszego sklepu specjalną ofertę promocyjną, w postaci darmowej wysyłki towaru przy zamówieniach powyżej 5000 złotych.

Timple Audio - Nagłośnienie Bluetooth & Wi-Fi
Timple Audio - Nagłośnienie Bluetooth & Wi-Fi

Holenderski producent wysokiej jakości systemów audio AquaSound, postanowił wprowadzić na rynek zupełnie nową markę głośników oraz systemów nagłośnień Timple Audio.

Oferta Specjalna Wiper New Premium
Oferta Specjalna Wiper New Premium

Firma Wiper specjalizująca się w produkcji odwodnień liniowych łazienki przygotowała specjalną ofertę promocyjną Wiper New Premium