powrót

AquaSound Wzmacniacz Wi-Fi Z Czarnymi Głośnikami Rumba 45W WMA30-RZ

Zestaw Wi-Fi z głośnikami Rumba, wodoodporne głośniki do zabudowy. Głośniki dysponują mocą 45W. Jego zaletą jest możliwość słuchania ulubionych utworów bezpośrednio z urządzenia sterującego, wyposażonego w Wi-Fi.

cena

1 453,00 zł
brutto

1 787,00 zł
brutto

WMA30-RZ

Nowy produkt

Do 2 tygodni

Opis

 

WZMACNIACZ WI-FI + CZARNYMI GŁOŚNIKI RUMBA 45W

Nagłośnienie Wi-Fi2x30W cyfrowy wzmacniacz WI-FI firmy Aquasound. Wzmacniacz przeznaczony jest do zabudowy, można go umieścić w suficie podwieszanym lub np. w szafce.  Wzmacniacz został wyposażony w dodatkowo w gniazdo USB, dzięki czemu jest możliwość podpięcia dodatkowego zewnętrznego nośnika. Oprócz standardowej opcji przechwytywania sygnału z routera istnieje dodatkowa możliwość doprowadzenia kabla sieciowego LAN.SPECYFIKACJA


MODEL: WMA30

MOC: 30W (2x 15W RMS)

Wi-Fi: IEEE801.11 b/g/n (2,4G)

LAN: 10/100M, RJ45

WEJŚCIE AUDIO: Analoog 3,5 mm (mini-jack)

FORMATY: FLAC/MP3/AAC/AAC+/ALAC/APE/WAV

ADAPTER: AC 230V (24v /3,5A)

IMPEDENCJA: 8 Ohm

ZAKRES: 20 Hz – 20kHz

WYMIARY (l x b x h): 100 x 800 x 22 mm

WAGA: 0,4kg

GŁOŚNIKI

Wodoodporne głośniki przystosowane do pomieszczeń bardzo mokrych gdzie wilgoć jest dominująca np. łazienka, sauna, basen, kabina parowa, weranda. Do produkcji głośników użyto wysokiej jakości materiałów odpornych na działanie pary wodnej. W głośnikach zastosowano specjalną aluminiową membranę o optymalnej jakości dźwięku oraz mocy 45 Watów. Dzięki funkcji ślepego montażu, zamontujemy głośniki w sposób szybki i łatwy, bez wiercenia dodatkowych dziur. Średnica tego głośnika wynosi 116 mm, a głębokość zabudowy to 55 mm.

SPECYFIKACJA


MONTAŻ: Zaciskowy system śrubowy - ślepy montaż

ZASILANIE WZMACNIACZA: 230V/12V

MOC MAKSYMALNA: 45 Watt

MOC NOMINALNA: 25 Watt (RMS)

IMPEDANCJA: 8 Ohm

WODOODPORNOŚĆ: IPX4

KOLOR GŁOŚNIKÓW: Czarny

ŚREDNICA: 116 mm

GŁĘBOKOŚĆ ZABUDOWY: 55 mmWybierz pomieszczenie i przesyłaj strumieniowo np. z Spotify, ulubioną stacje radiową lub utwór z telefonu komórkowego. Łatwo i szybko.

APLIKACJA SMART SONIXlpgo.jpg


Aby w pełni wykorzystać potencjał głośników Wi-Fi niezbędna jest do ich obsługi aplikacja Smart Sonix, dostępna do pobrania za darmo zarówno w Sklepie Play jak i App Store. Oprócz podstawowych funkcji odtwarzania muzyki, po połączeniu głośników z urządzeniem zewnętrznym za pomocą dedykowanej aplikacji istnieje możliwość nadania głośnikom unikalnych nazw oraz wyboru głośników które mają odtwarzać muzykę w wybranym pomieszczeniu. Aplikacja Smart Sonix oraz kilka głośników Wi-Fi połączonych do niej za pomocą sieci internetowej sprawia, że całość staje się systemem nagłośnienia Multi Room. MOŻLIWOŚCI SYSTEMU MULTIROOM

Kilka głośników Samba połączonych z lokalną siecią internetową w domu oraz sparowanych z dedykowaną aplikacją Smart Sonix stanowi kompletny system nagłośnienia MultiRoom. System ten charakteryzuje się możliwością odtwarzania muzyki równocześnie w kilku pomieszczeniach bezpośrednio za pomocą jednego urządzenia, którym może być na przykład nasz Smartphone. Oprócz tego, system audio pozwala na wybór w których pomieszczeniach ma grać muzyka, dzięki czemu gdy w salonie i kuchni odbywa się przyjęcie, któremu towarzyszy muzyka, w sypialni może panować cisza i spokój. Oprócz odtwarzania utworów muzycznych znajdujących się w pamięci wewnętrznej urządzenia sterującego istnieje również możliwość przesyłania jej bezpośrednio z aplikacji muzycznych i radiowych takich jak Spotify, Deezer, Soundcloud, YouTube i wiele innych. Aplikacja sterująca głośnikami jest bardzo przejrzysta i prosta w obsłudze, dzięki czemu bez obaw każdy stworzy swój w pełni działający system nagłośnienia typu MultiRoom!12.png

WYMIARY:
W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI:

  • Wzmacniacz Wi-fi
  • Adapter zasilający
  • Dwa czarne głośniki Rumba 
  • Przewód głośnikowy
  • Śruby mocujące
  • Szablon do wycięcia otworów
  • Instrukcja obsługi w języku: polskim, angielskim, niemieckim, francuskim i holenderskim

Cechy

Kolor GłośnikówCzarny
Wi-FiTak
Aux/MiniJackTak
Polecamy inne produkty z tej kategorii:
najniższa
cena
zaufany
sprzedawca
14 dni
na odstąpienie
bezpieczeństwo
zakupów
Łazienka w bloku
Łazienka w bloku

Aranżacja niewielkiej łazienki to wyzwanie dla większości osób. Zapraszamy do zapoznania się z proponowanymi przez nas projektami.

Złote akcesoria Stella
Złote akcesoria Stella

Polski producent akcesoriów łazienkowych Stella wprowadził do swojej oferty akcesoria w złotym wykończeniu.

KOHLMAN Roxin Black
KOHLMAN Roxin Black

Armatura łazienkowa Kohlman Roxin Black to czarna armatura nadająca łazience wyrazistości i kontrastu.

Trend na czerń!
Trend na czerń!

Połączenie szarości, betonu oraz czerni, to w obecnym czasie trend, który króluje w aranżacji pomieszczeń.

Jak zmierzyć promień brodzika?
Jak zmierzyć promień brodzika?

Z pomocą na obliczenie w prosty sposób jaki promień krzywizny ma brodzik przychodzi prosty wzór objaśniony w tym artykule.

System Audio MULTIROOM
System Audio MULTIROOM

Kilka głośników Wi-Fi Timple Audio połączonych z lokalną siecią w domu stanowi kompletny system nagłośnienia MultiRoom.