powrót

Timple Audio Głośniki Wi-Fi Nagłośnienie MultiRoom (SPK60WIFI)

Timple Audio Wi-Fi to głośnik przeznaczony do zabudowy. Prezentowany model o średnicy 230 mm dysponuje mocą 70W. Jego zaletą jest możliwość słuchania ulubionych utworów bezpośrednio z SmartPhona.

cena

1 547,86 zł
brutto

1 821,02 zł
brutto

SPK60WIFI

Nowy produkt

dostępne

Opis


  

GŁOŚNIKI WI-FI MULTIROOM DO DOMU 
 

 


Głośniki Bluetooth Move


SPECYFIKACJA 

 

NR KATALOGOWY: SPK60WIFI

PRODUCENT: Timple Audio

KRAJ POCHODZENIA: Holandia

KOLOR: Biały 

MONTAŻ: Zaciskowy system śrubowy - ślepy montaż

MOC MAKSYMALNA: 70Watt

MOC NOMINALNA: 50 Watt

IMPEDANCJA: 8 Ohm

ŚREDNICA: 230 mm

ŚREDNICA OTWORU: 210 mm

GŁĘBOKOŚĆ ZABUDOWY: 95 mm

ZASILACZ: 230V/24V
GŁOŚNIKI

Głośniki Wi-Fi Timple Audio to rozwiązanie charakteryzujące się niezwykle prostym montażem oraz najwyższą jakością wykonania przy zachowaniu jednocześnie wyjątkowo intuicyjnej obsługi. Głośniki nadają się do użytku od razu po zamontowaniu i połączeniu z domową siecią Wi-Fi. Dzięki specjalnie przygotowanej aplikacji dostępnej na urządzenia z systemem Android bądź iOs, głośniki Wi-Fi mogą stanowić system nagłośnienia multiroom nie tylko w salonie czy sypialni ale również w pomieszczeniach użyteczności publicznej takich jak poczekalnie czy gabinety.

 

APLIKACJA SMART SONIX

lpgo.jpg


Aby w pełni wykorzystać potencjał głośników Wi-Fi Timple Audio niezbędna jest do ich obsługi aplikacja Smart Sonix, dostępna do pobrania za darmo zarówno w Sklepie Play jak i App Store. Oprócz podstawowych funkcji odtwarzania muzyki, po połączeniu głośników z urządzeniem zewnętrznym za pomocą dedykowanej aplikacji istnieje możliwość nadania głośnikom unikalnych nazw oraz wyboru głośników które mają odtwarzać muzykę w wybranym pomieszczeniu. Aplikacja Smart Sonix oraz kilka głośników Wi-Fi połączonych do niej za pomocą sieci internetowej sprawia, że całość staje się systemem nagłośnienia Multi Room. MOŻLIWOŚCI SYSTEMU MULTIROOM

Kilka głośników Wi-Fi Timple Audio połączonych z lokalną siecią internetową w domu oraz sparowanych z dedykowaną aplikacją Smart Sonix stanowi kompletny system nagłośnienia MultiRoom. System ten charakteryzuje się możliwością odtwarzania muzyki równocześnie w kilku pomieszczeniach bezpośrednio za pomocą jednego urządzenia, którym może być na przykład nasz Smartphone. Oprócz tego, system audio pozwala na wybór w których pomieszczeniach ma grać muzyka, dzięki czemu gdy w salonie i kuchni odbywa się przyjęcie, któremu towarzyszy muzyka, w sypialni może panować cisza i spokój. Oprócz odtwarzania utworów muzycznych znajdujących się w pamięci wewnętrznej urządzenia sterującego istnieje również możliwość przesyłania jej bezpośrednio z aplikacji muzycznych i radiowych takich jak Spotify, Deezer, Soundcloud, YouTube i wiele innych. Aplikacja sterująca głośnikami jest bardzo przejrzysta i prosta w obsłudze, dzięki czemu bez obaw każdy stworzy swój w pełni działający system nagłośnienia typu MultiRoom!12.png


Podany zestaw zawiera dwa głośniki, w celu rozbudowy systemu o kolejne  należy dokupić kolejne głośniki Wi-Fi Timple Audio (SPK60WIFI) W SKŁAD ZESTAWU WCHODZĄ:


1. Dwa głośniki

2. Zasilacz

3. Szablon do wycięcia otworów

4. Instrukcja w języku polskim, angielskim
WYMIARY GŁOŚNIKA


zz.png

Cechy

Kolor GłośnikówBiały
Wi-FiTak
Aux/MiniJackTak
Polecamy inne produkty z tej kategorii:
najniższa
cena
zaufany
sprzedawca
14 dni
na odstąpienie
bezpieczeństwo
zakupów
Łazienka w bloku
Łazienka w bloku

Aranżacja niewielkiej łazienki to wyzwanie dla większości osób. Zapraszamy do zapoznania się z proponowanymi przez nas projektami.

Złote akcesoria Stella
Złote akcesoria Stella

Polski producent akcesoriów łazienkowych Stella wprowadził do swojej oferty akcesoria w złotym wykończeniu.

KOHLMAN Roxin Black
KOHLMAN Roxin Black

Armatura łazienkowa Kohlman Roxin Black to czarna armatura nadająca łazience wyrazistości i kontrastu.

Trend na czerń!
Trend na czerń!

Połączenie szarości, betonu oraz czerni, to w obecnym czasie trend, który króluje w aranżacji pomieszczeń.

Jak zmierzyć promień brodzika?
Jak zmierzyć promień brodzika?

Z pomocą na obliczenie w prosty sposób jaki promień krzywizny ma brodzik przychodzi prosty wzór objaśniony w tym artykule.

System Audio MULTIROOM
System Audio MULTIROOM

Kilka głośników Wi-Fi Timple Audio połączonych z lokalną siecią w domu stanowi kompletny system nagłośnienia MultiRoom.