powrót

Timple Audio Głośniki Wi-Fi Nagłośnienie MultiRoom (SPK60WIFI)

Timple Audio Wi-Fi to głośnik przeznaczony do zabudowy. Prezentowany model o średnicy 230 mm dysponuje mocą 70W. Jego zaletą jest możliwość słuchania ulubionych utworów bezpośrednio z SmartPhona.

cena

1 547,86 zł
brutto

1 821,02 zł
brutto

SPK60WIFI

Nowy produkt

dostępne

Opis


  

GŁOŚNIKI WI-FI MULTIROOM DO DOMU 
 

 


Głośniki Bluetooth Move


SPECYFIKACJA 

 

NR KATALOGOWY: SPK60WIFI

PRODUCENT: Timple Audio

KRAJ POCHODZENIA: Holandia

KOLOR: Biały 

MONTAŻ: Zaciskowy system śrubowy - ślepy montaż

MOC MAKSYMALNA: 70Watt

MOC NOMINALNA: 50 Watt

IMPEDANCJA: 8 Ohm

ŚREDNICA: 230 mm

ŚREDNICA OTWORU: 210 mm

GŁĘBOKOŚĆ ZABUDOWY: 95 mm

ZASILACZ: 230V/24V
GŁOŚNIKI

Głośniki Wi-Fi Timple Audio to rozwiązanie charakteryzujące się niezwykle prostym montażem oraz najwyższą jakością wykonania przy zachowaniu jednocześnie wyjątkowo intuicyjnej obsługi. Głośniki nadają się do użytku od razu po zamontowaniu i połączeniu z domową siecią Wi-Fi. Dzięki specjalnie przygotowanej aplikacji dostępnej na urządzenia z systemem Android bądź iOs, głośniki Wi-Fi mogą stanowić system nagłośnienia multiroom nie tylko w salonie czy sypialni ale również w pomieszczeniach użyteczności publicznej takich jak poczekalnie czy gabinety.

 

APLIKACJA SMART SONIX

lpgo.jpg


Aby w pełni wykorzystać potencjał głośników Wi-Fi Timple Audio niezbędna jest do ich obsługi aplikacja Smart Sonix, dostępna do pobrania za darmo zarówno w Sklepie Play jak i App Store. Oprócz podstawowych funkcji odtwarzania muzyki, po połączeniu głośników z urządzeniem zewnętrznym za pomocą dedykowanej aplikacji istnieje możliwość nadania głośnikom unikalnych nazw oraz wyboru głośników które mają odtwarzać muzykę w wybranym pomieszczeniu. Aplikacja Smart Sonix oraz kilka głośników Wi-Fi połączonych do niej za pomocą sieci internetowej sprawia, że całość staje się systemem nagłośnienia Multi Room. MOŻLIWOŚCI SYSTEMU MULTIROOM

Kilka głośników Wi-Fi Timple Audio połączonych z lokalną siecią internetową w domu oraz sparowanych z dedykowaną aplikacją Smart Sonix stanowi kompletny system nagłośnienia MultiRoom. System ten charakteryzuje się możliwością odtwarzania muzyki równocześnie w kilku pomieszczeniach bezpośrednio za pomocą jednego urządzenia, którym może być na przykład nasz Smartphone. Oprócz tego, system audio pozwala na wybór w których pomieszczeniach ma grać muzyka, dzięki czemu gdy w salonie i kuchni odbywa się przyjęcie, któremu towarzyszy muzyka, w sypialni może panować cisza i spokój. Oprócz odtwarzania utworów muzycznych znajdujących się w pamięci wewnętrznej urządzenia sterującego istnieje również możliwość przesyłania jej bezpośrednio z aplikacji muzycznych i radiowych takich jak Spotify, Deezer, Soundcloud, YouTube i wiele innych. Aplikacja sterująca głośnikami jest bardzo przejrzysta i prosta w obsłudze, dzięki czemu bez obaw każdy stworzy swój w pełni działający system nagłośnienia typu MultiRoom!12.png


Podany zestaw zawiera dwa głośniki, w celu rozbudowy systemu o kolejne  należy dokupić kolejne głośniki Wi-Fi Timple Audio (SPK60WIFI) W SKŁAD ZESTAWU WCHODZĄ:


1. Dwa głośniki

2. Zasilacz

3. Szablon do wycięcia otworów

4. Instrukcja w języku polskim, angielskim
WYMIARY GŁOŚNIKA


zz.png

Cechy

Kolor GłośnikówBiały
Wi-FiTak
Aux/MiniJackTak
Polecamy inne produkty z tej kategorii:
najniższa
cena
zaufany
sprzedawca
14 dni
na odstąpienie
bezpieczeństwo
zakupów
Trend na czerń!
Trend na czerń!

Połączenie szarości, betonu oraz czerni, to w obecnym czasie trend, który króluje w aranżacji pomieszczeń.

Jak zmierzyć promień brodzika?
Jak zmierzyć promień brodzika?

Z pomocą na obliczenie w prosty sposób jaki promień krzywizny ma brodzik przychodzi prosty wzór, którego zastosowanie objaśnione jest w tym artykule.

System Audio MULTIROOM
System Audio MULTIROOM

Kilka głośników Wi-Fi Timple Audio połączonych z lokalną siecią internetową w domu oraz sparowanych z dedykowaną aplikacją Smart Sonix stanowi kompletny system nagłośnienia MultiRoom.

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 5 tyś. złotych!
Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 5 tyś. złotych!

Od dnia 12.09.2018 roku wprowadzamy dla Klientów naszego sklepu specjalną ofertę promocyjną, w postaci darmowej wysyłki towaru przy zamówieniach powyżej 5000 złotych.

Timple Audio - Nagłośnienie Bluetooth & Wi-Fi
Timple Audio - Nagłośnienie Bluetooth & Wi-Fi

Holenderski producent wysokiej jakości systemów audio AquaSound, postanowił wprowadzić na rynek zupełnie nową markę głośników oraz systemów nagłośnień Timple Audio.

Oferta Specjalna Wiper New Premium
Oferta Specjalna Wiper New Premium

Firma Wiper specjalizująca się w produkcji odwodnień liniowych łazienki przygotowała specjalną ofertę promocyjną Wiper New Premium