Kategorie

Producenci


OCHRONA KUPUJĄCYCH Z TRUSTED SHOPSOd 30 Kwietnia 2017 roku nasz sklep uczestnicy w programie „Ochrony Kupujących” niemieckiej firmy Trusted Shops. Sklep strefalazienek.pl został dokładnie sprawdzony pod kątem bezpieczeństwa dokonywania zakupów, procesów składania zamówień, ochrony danych osobowych oraz klauzul niedozwolonych. Skutkiem miesięcznego audytu jest pozytywna weryfikacja naszego sklepu oraz uzyskanie znaku jakości Trusted Shops.

Oprócz wszelkich korzyści związanych z poczuciem bezpieczeństwa, zakupy w naszym sklepie objęte są bezpłatną ochroną kupującego do kwoty 10 tys. złotych. Każdy nasz Klient ma możliwość zabezpieczenia się w przypadku braku dostawy towaru czy zwrotu środków w przypadku odstąpienia od umowy, do kwoty 10 000 zł, niezależnie od sposobu płatności. Okres takiej ochrony wynosi 30 dni ,a koszt ochrony kupującego przeniesiony jest na sklep internetowy.

Po dokonaniu zakupu w certyfikowanym sklepie Trusted Shops, Klient ma możliwość bezpłatnego aktywowania ochrony kupującego. W tym celu należy tylko zarejestrować się na stronie znajdującej się w linku poniżej i w profilu klienta dodać zakup. Od tego momentu wszelkie problemy związane z niedostarczeniem przesyłki czy brakiem zwrotu środków pieniężnych dotyczące zarejestrowanego zamówienia rozwiązywane są przez gwaranta. W razie wystąpienia wyżej wymienionych przypadków, mają Państwo prawo wystąpienia do gwaranta o zwrot pieniędzy do 7 dni po wygaśnięciu okresu ochrony.

Rejestracja Trusted Shops


Zachęcamy do sprawdzenia opinii o nas i zapraszamy do bezpiecznych zakupów w naszym sklepie!


najniższa
cena
zaufany
sprzedawca
14 dni
na odstąpienie
bezpieczeństwo
zakupów
Trend na czerń!
Trend na czerń!

Połączenie szarości, betonu oraz czerni, to w obecnym czasie trend, który króluje w aranżacji pomieszczeń.

Jak zmierzyć promień brodzika?
Jak zmierzyć promień brodzika?

Z pomocą na obliczenie w prosty sposób jaki promień krzywizny ma brodzik przychodzi prosty wzór, którego zastosowanie objaśnione jest w tym artykule.

System Audio MULTIROOM
System Audio MULTIROOM

Kilka głośników Wi-Fi Timple Audio połączonych z lokalną siecią internetową w domu oraz sparowanych z dedykowaną aplikacją Smart Sonix stanowi kompletny system nagłośnienia MultiRoom.

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 5 tyś. złotych!
Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 5 tyś. złotych!

Od dnia 12.09.2018 roku wprowadzamy dla Klientów naszego sklepu specjalną ofertę promocyjną, w postaci darmowej wysyłki towaru przy zamówieniach powyżej 5000 złotych.

Timple Audio - Nagłośnienie Bluetooth & Wi-Fi
Timple Audio - Nagłośnienie Bluetooth & Wi-Fi

Holenderski producent wysokiej jakości systemów audio AquaSound, postanowił wprowadzić na rynek zupełnie nową markę głośników oraz systemów nagłośnień Timple Audio.

Oferta Specjalna Wiper New Premium
Oferta Specjalna Wiper New Premium

Firma Wiper specjalizująca się w produkcji odwodnień liniowych łazienki przygotowała specjalną ofertę promocyjną Wiper New Premium