Kategorie

Producenci

Dostawa i odbiór
WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE ODBIORU TOWARU1. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone i odpowiednio zapakowane.

2. W przypadku wysyłki towaru za pobraniem, kwota jaką zażąda kurier nie może być inna jak kwota na liście przewozowym.

3. Odbierając towar Nabywca jest zobowiązany do sprawdzenia, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu oraz czy ilość dostarczonych towarów zgadza się z zamówieniem. W przypadku braków/uszkodzeń należy w obecności kuriera spisać protokół szkody i wysłać go do sprzedawcy w ciągu 7 dni. Protokół reklamacyjny spisany z datą inną niż data odbioru towaru jest z automatu odrzucany przez firmę kurierską.

4. Kurier ma obowiązek zaczekać, jeżeli Klient zażąda sprawdzenia towaru w jego obecności. Jednakże Klient może to zrobić po uprzednim odebraniu/zapłaceniu przesyłki.

5. W protokole reklamacyjnym należy zaznaczyć stan rzeczywisty dostarczonego towaru, sposób zapakowania (folia bąbelkowa, styropian, narożniki, pianka, karton) oraz oznaczenia ostrzegawcze (uwaga szkło, ostrożnie nie rzucać). Nienależyte wypełnienie protokołu może skutkować odrzuceniem reklamacji przez spedytora. W razie jakichkolwiek wątpliwości należy się kontaktować z pracownikiem sklepu, który udzieli Państwu niezbędnych informacji.

6. Klient ma możliwość śledzenia wysłanej przesyłki. W momencie wysłania towaru do Państwa otrzymują Państwo na maila numer listu przewozowego. Aby zlokalizować przesyłkę należy zadzwonić na infolinię firmy kurierskiej DPD pod numer 801 400 373; 22 577 55 55 lub wejść na stronę internetową http://www.dpd.com.pl i podać nr listu przewozowego.

7. Zazwyczaj termin dostawy paczki lub palety od momentu wysłania towaru z naszego magazynu nie przekracza 24 godzin, ale w uzasadnionych przypadkach termin ten może się wydłużyć do 48 godzin. Godziny pracy firmy kurierskiej są niezależne od sklepu Strefa Łazienek

8. Jest możliwość zamówienia dostawy na sobotę, jednakże jest to opcja dodatkowa i do kwoty transportu należy doliczyć 20,00 zł Brutto.

9. Możliwe jest zamówienie kuriera na konkretną godzinę (wybieramy godzinę dostawy towaru +/- 20 minut), jest to usługa dodatkowa i do ceny transportu należy doliczyć 40,00 zł Brutto.

10. Klient ma możliwość oceny pracy kuriera, w tym celu należy odwiedzić stronę internetową http://www.dpd.com.pl lub przesłać stosowne informacje na nasz adres mailowy sklep@strefalazienek.plODBIÓR OSOBISTY

Mają Państwo możliwość odebrania zamówionego towaru z naszego magazynu w Będzinie przy ulicy Niepodległości 1, jeśli Państwo zdecydują się na taką formę odbioru prosimy o wcześniejszy telefon w celu przygotowania towaru. Przy odbiorze zapłaconego towarów należy mieć przy sobie ważny dokument tożsamości.W razie dodatkowych pytań służymy pomocą,
Zespół Strefa Łazienek


najniższa
cena
zaufany
sprzedawca
14dni
na zwrot
bezpieczeństwo
zakupów
Nowe telewizory do łazienki – AquaSound!
Nowe telewizory do łazienki – AquaSound!

Holenderski producent AquaSound wprowadził do swojej oferty nowoczesne telewizory idealnie sprawdzające się w łazience.

SanSwiss – Najwyższa jakość!
SanSwiss – Najwyższa jakość!

Firma SanSwiss produkująca kabiny prysznicowe, brodziki i parawany nawannowe to najwyższa jakość wykonania i funkcjonalność.

Brodziki w technologii Stabilsound i Stabilsound Plus!
Brodziki w technologii Stabilsound i Stabilsound Plus!

Brodziki Schedpol Stabilsound i Stabilsound Plus. Nowa technologia produkcji braodzików zapewnia ich jeszcze większą wytrzymałość.

Nośniki styropianowe do wanien i brodzików - Schedpol
Nośniki styropianowe do wanien i brodzików - Schedpol

Niśniki styropianowe do wanien i brodzików firmy Schedpol to niewątpliwie jedno z najwygodniejszych rozwiązań jeśli chodzi o zabudowanie wanny.

Doto Pure Rim - Promocja!
Doto Pure Rim - Promocja!

Nowość w ofercie marki Excellent. Komplety WC Doto Pure Rim w promocyjnej cenie. Miska WC wisząca z deską sedesową wolnoopadającą.

Boxine - Nowa seria Kohlman!
Boxine - Nowa seria Kohlman!

Nowa seria baterii łazienkowych marki Kohlman. Zaokrąglone kształty i wykończenie w wysokim połysku serii Boxine.