Zachwycające i komfortowe kolekcje mebli firmy Elita

Zachwycające i komfortowe kolekcje mebli firmy Elita

Kolekcja mebli łazienkowych, która powstała, by zachwycać

Glam to ekskluzywna seria, będąca jednym z czołowych przedstawicieli nowej oferty katalogowej firmy Elita. Z pozoru masywna kolekcja mebli, przy bliższym poznaniu zachwyca komfortem użytkowania i nieprzeciętną elegancją. Szafki z tej kolekcji zostały wykonane z materiałów wysokiej jakości - front z płyty laminowanej został uszlachetniony szkłem ornamentowym, który pięknie odbija światło i mimowolnie przyciąga wzrok każdej osoby wchodzącej do łazienki. Krawędziowy - prawostronny, idealnie wyprofilowany uchwyt równoważy stylistyczne akcenty mebla oraz zapewnia wygodę użytkowania na najwyższym poziomie. Całokształt kolekcji nie pozostawia wątpliwości, że mamy do czynienia z funkcjonalnym meblem najwyższej klasy.

glam elita

Indywidualizm na najwyższym poziomie

Kolekcja mebli łazienkowych Glam to unikatowe połączenie szafki uszlachetnionej szkłem ornamentowym z blatami Elit Stone i umywalkami nablatowymi. Trzy pakiety kolorystyczne do wyboru – stone, white i black w macie pozwalają na  indywidualizację w stylistyce łazienki. Wnętrze szafki skrywa dwie asymetryczne szuflady z metalowymi bokami, pełnym wysuwem, oraz systemem Soft Close zapewniającym łatwy dostęp do zawartości oraz ciche i łagodne zamykanie, co przedłuża trwałość mebli, a wszystko to w pięknym antracytowym wykończeniu. Co więcej, serii Glam dedykowane są nowoczesne modułowe organizery w różnych rozmiarach, które pozwolą zaplanować przestrzeń oraz utrzymać wszystkie przedmioty codziennego użytku w porządku.

glam elita

Nowoczesny komfort w najlepszym wydaniu

Seria Split to zupełnie nowa koncepcja wnętrza, która daje swobodę przechowywania i aranżowania łazienki według indywidualnych potrzeb każdej osobowości. Sztandarowym hasłem tej kolekcji katalogowej marki Elita jest Zadbaj o swój komfort, a wszystko stanie się łatwe. Cechą charakterystyczną kolekcji jest frezowany uchwyt wyprofilowany pod kątem 45°. Ten detal wraz z połączeniem prostych linii z licznymi możliwościami konfiguracji szuflad i kosza cargo sprawia, że kolekcja nie tylko zachwyca praktycznością, ale również uwodzi stylistyką. Pakowne szuflady z metalowymi bokami,  pełnym wysuwem i systemem system soft - close tworzą spójną całość ze wspomnianym wyżej koszem cargo, a relingi zabezpieczające asekurują przed wypadaniem przedmiotów. Opcjonalne wyposażenie szuflady w modułowy organizer pozwala również utrzymać porządek wśród przedmiotów codziennego użytku.

split elita

Progresywny design, czyli jaki powstała seria idealna

Split to klasyka, która przyciąga wzrok. Oryginalny design kolekcji pokazuje, jak powinno wyglądać połączenie wyrafinowania i praktyczności. Dzięki szerokiej gamie możliwych połączeń codzienne użytkowanie mebli łazienkowych z tej kolekcji może być jeszcze przyjemniejsze, niż się wydaje. Odpowiadająca obowiązującym trendom klasyczna kolorystyka serii pozwala dopasować meble do charakteru użytkownika oraz każdego wnętrza. Kolekcja Split prezentuje się doskonale dzięki matowemu lakierowi w czterech kolorach: white, stone, anthracite i black.

split elita

1 Komentarz

Zostaw komentarz

* Imie:
* E-mail: (Nie publikowany)
* Komentarz:
Kod zabezpieczający
najniższa
cena
zaufany
sprzedawca
14 dni
na odstąpienie
bezpieczeństwo
zakupów
Zachwycające i komfortowe kolekcje mebli firmy Elita
Zachwycające i komfortowe kolekcje mebli firmy Elita

Zachwycająca kolekcja mebli łazienkowych Elita. Serie Glam i Split o nowoczesnych kolorach i frezowanych uchwytach.

Ponadczasowe akcesoria tworzące piękną łazienkę.
Ponadczasowe akcesoria tworzące piękną łazienkę.

Ponadczasowe akcesoria tworzące piękną łazienkę. Najnowsze produkty marek Gessa, Sealskin, Tiger.

Jak zwymiarować łazienkę pod przygotowanie wizualizacji?
Jak zwymiarować łazienkę pod przygotowanie wizualizacji?

Jak zebrać wymiary pod wykonanie wizualizacji? Kilka niezbędnych punktów pod projekt.

Sealskin Brix - Nowoczesne akcesoria łazienkowe
Sealskin Brix - Nowoczesne akcesoria łazienkowe

Akcesoria łazienkowe w kolorze czarnym lub białym od remonowanego holenderskiego producenta.

Ekskluzywna łazienka z RAK Ceramics
Ekskluzywna łazienka z RAK Ceramics

Znany na całym świecie producent nowoczesnej ceramiki łazienkowej.

Łazienka w bloku
Łazienka w bloku

Aranżacja niewielkiej łazienki to wyzwanie dla większości osób. Zapraszamy do zapoznania się z proponowanymi przez nas projektami.