Ekskluzywna łazienka z RAK Ceramics

Ekskluzywna łazienka z RAK Ceramics
Strefa Łazienek oferuje szeroki wybór ceramiki łazienkowej od wielu marek i firm w każdym stylu. Staramy się zapewnić naszym Klientom możliwość wyboru produktów według potrzeb aranżacyjnych i budżetowych. W najnowszej ofercie znalazła się znana na całym świecie firma RAK Ceramics
, której jesteśmy dumnym dystrybutorem. Produkty tej marki wieńczą wnętrza w wielu słynnych budynkach i są inspiracją dla światowych designerów.


aranżacja rak ceramics

Światowa Marka z 32-letnim doświadczeniem

Marka RAK Ceramics to znany na świecie producent ekskluzywnych produktów wyposażenia łazienek i kuchni. Produkty cechuje nowoczesna estetyka i elegancki minimalizm.

Firma rozpoczęła swoją działalność w 1989 r. w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Od tego czasu marka rozwinęła się na skalę globalną w Ameryce Północnej i Południowej, Australii, Afryce Północnej, Azji oraz w Europie.

W Polsce produkty RAK Ceramics zobaczyć można w renomowanych salonach łazienkowych. Rozbudowana sieć i ponad 150 pośredników sprawia, że firma produkuje 123 miliony metrów kwadratowych płytek i 5 milionów sztuk wyrobów sanitarnych rocznie.

Ponadczasowe projekty

Architekci i projektanci, z którymi współpracuje firma RAK, traktują każdą serię i produkt indywidualnie, tworząc wyjątkowe i nowoczesne projekty dodające do pomieszczenia estetyki i poruszające wyobraźnie, świeżymi efektami. Renomowani twórcy kierują się nowoczesnymi trendami, ale przede wszystkim zwiększającymi się wymaganiami i świadomością klientów.

Produkty przez nich skomponowane są chętnie wybierane do aranżacji wnętrz przez wielu projektantów. Duży wybór ceramiki daje nieograniczone możliwości aranżacyjne pomieszczenia, a dobra jakość i nowoczesny design sprawia, że łazienki wyglądają prestiżowo i spójne w każdy detalu.

Ekologiczne rozwiązania

Firma angażuje się w praktycznym zarządzaniu ekologicznymi zasadami zarządzania linią produkcyjną produktów. Działania, które wprowadza firma, korzystnie wpływają na efektywność energetyczną, bioróżnorodność i jakość życia pracowników oraz klientów. Co istotne wprowadzane zmiany zmniejszają zanieczyszczenia poprodukcyjne.

Certyfikaty — potwierdzenie jakości

Poza jakością, funkcjonalnością i niebanalną, poruszającą wyobraźnię oprawą produktów, bardzo ważna jest ekologia i standardy produkcji.

Marka RAK Ceramics jest pierwszą firmą w ZEA, która otrzymała certyfikat ISO 9001 oraz CICS. Jakość pracy i wyrobów oceniały międzynarodowe organizacje, które przyznały nagrodę za bezpieczeństwo i higienę pracy oraz efekty produkcji i usług.

aranżacja ral ceramics

W ofercie znajdują się wyroby sanitarne, takie jak wanny, umywalki, toalety, a także płytki podłogowe i ścienne z najwyższej jakości ceramiki, gresów oraz porcelany.

Linie RAK cechuje owalny i subtelny kształt produktów, które nadają przestrzenni lekkości i delikatności. W kolorystyce dominuje biel o połyskującym wykończeniu, ale nie zabrakło również nowoczesnych propozycji matu w odcieniach beżu, szarości i czerni.

W aranżacji łazienki warto wyróżnić następujące produkty:

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą marki RAK Ceramics! Najnowsze serie są już dostępne w naszym sklepie.

Zapraszamy.

najniższa
cena
zaufany
sprzedawca
14 dni
na odstąpienie
bezpieczeństwo
zakupów
Zachwycające i komfortowe kolekcje mebli firmy Elita
Zachwycające i komfortowe kolekcje mebli firmy Elita

Zachwycająca kolekcja mebli łazienkowych Elita. Serie Glam i Split o nowoczesnych kolorach i frezowanych uchwytach.

Ponadczasowe akcesoria tworzące piękną łazienkę.
Ponadczasowe akcesoria tworzące piękną łazienkę.

Ponadczasowe akcesoria tworzące piękną łazienkę. Najnowsze produkty marek Gessa, Sealskin, Tiger.

Jak zwymiarować łazienkę pod przygotowanie wizualizacji?
Jak zwymiarować łazienkę pod przygotowanie wizualizacji?

Jak zebrać wymiary pod wykonanie wizualizacji? Kilka niezbędnych punktów pod projekt.

Sealskin Brix - Nowoczesne akcesoria łazienkowe
Sealskin Brix - Nowoczesne akcesoria łazienkowe

Akcesoria łazienkowe w kolorze czarnym lub białym od remonowanego holenderskiego producenta.

Ekskluzywna łazienka z RAK Ceramics
Ekskluzywna łazienka z RAK Ceramics

Znany na całym świecie producent nowoczesnej ceramiki łazienkowej.

Łazienka w bloku
Łazienka w bloku

Aranżacja niewielkiej łazienki to wyzwanie dla większości osób. Zapraszamy do zapoznania się z proponowanymi przez nas projektami.