Kategorie

Producenci

Ekskluzywna łazienka z RAK Ceramics

Ekskluzywna łazienka z RAK Ceramics
Strefa Łazienek oferuje szeroki wybór ceramiki łazienkowej od wielu marek i firm w każdym stylu. Staramy się zapewnić naszym Klientom możliwość wyboru produktów według potrzeb aranżacyjnych i budżetowych. W najnowszej ofercie znalazła się znana na całym świecie firma RAK Ceramics
, której jesteśmy dumnym dystrybutorem. Produkty tej marki wieńczą wnętrza w wielu słynnych budynkach i są inspiracją dla światowych designerów.


aranżacja rak ceramics

Światowa Marka z 32-letnim doświadczeniem

Marka RAK Ceramics to znany na świecie producent ekskluzywnych produktów wyposażenia łazienek i kuchni. Produkty cechuje nowoczesna estetyka i elegancki minimalizm.

Firma rozpoczęła swoją działalność w 1989 r. w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Od tego czasu marka rozwinęła się na skalę globalną w Ameryce Północnej i Południowej, Australii, Afryce Północnej, Azji oraz w Europie.

W Polsce produkty RAK Ceramics zobaczyć można w renomowanych salonach łazienkowych. Rozbudowana sieć i ponad 150 pośredników sprawia, że firma produkuje 123 miliony metrów kwadratowych płytek i 5 milionów sztuk wyrobów sanitarnych rocznie.

Ponadczasowe projekty

Architekci i projektanci, z którymi współpracuje firma RAK, traktują każdą serię i produkt indywidualnie, tworząc wyjątkowe i nowoczesne projekty dodające do pomieszczenia estetyki i poruszające wyobraźnie, świeżymi efektami. Renomowani twórcy kierują się nowoczesnymi trendami, ale przede wszystkim zwiększającymi się wymaganiami i świadomością klientów.

Produkty przez nich skomponowane są chętnie wybierane do aranżacji wnętrz przez wielu projektantów. Duży wybór ceramiki daje nieograniczone możliwości aranżacyjne pomieszczenia, a dobra jakość i nowoczesny design sprawia, że łazienki wyglądają prestiżowo i spójne w każdy detalu.

Ekologiczne rozwiązania

Firma angażuje się w praktycznym zarządzaniu ekologicznymi zasadami zarządzania linią produkcyjną produktów. Działania, które wprowadza firma, korzystnie wpływają na efektywność energetyczną, bioróżnorodność i jakość życia pracowników oraz klientów. Co istotne wprowadzane zmiany zmniejszają zanieczyszczenia poprodukcyjne.

Certyfikaty — potwierdzenie jakości

Poza jakością, funkcjonalnością i niebanalną, poruszającą wyobraźnię oprawą produktów, bardzo ważna jest ekologia i standardy produkcji.

Marka RAK Ceramics jest pierwszą firmą w ZEA, która otrzymała certyfikat ISO 9001 oraz CICS. Jakość pracy i wyrobów oceniały międzynarodowe organizacje, które przyznały nagrodę za bezpieczeństwo i higienę pracy oraz efekty produkcji i usług.

aranżacja ral ceramics

W ofercie znajdują się wyroby sanitarne, takie jak wanny, umywalki, toalety, a także płytki podłogowe i ścienne z najwyższej jakości ceramiki, gresów oraz porcelany.

Linie RAK cechuje owalny i subtelny kształt produktów, które nadają przestrzenni lekkości i delikatności. W kolorystyce dominuje biel o połyskującym wykończeniu, ale nie zabrakło również nowoczesnych propozycji matu w odcieniach beżu, szarości i czerni.

W aranżacji łazienki warto wyróżnić następujące produkty:

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą marki RAK Ceramics! Najnowsze serie są już dostępne w naszym sklepie.

Zapraszamy.

najniższa
cena
zaufany
sprzedawca
14 dni
na odstąpienie
bezpieczeństwo
zakupów
Sealskin Brix - Nowoczesne akcesoria łazienkowe
Sealskin Brix - Nowoczesne akcesoria łazienkowe

Akcesoria łazienkowe w kolorze czarnym lub białym od remonowanego holenderskiego producenta.

Ekskluzywna łazienka z RAK Ceramics
Ekskluzywna łazienka z RAK Ceramics

Znany na całym świecie producent nowoczesnej ceramiki łazienkowej.

Łazienka w bloku
Łazienka w bloku

Aranżacja niewielkiej łazienki to wyzwanie dla większości osób. Zapraszamy do zapoznania się z proponowanymi przez nas projektami.

Złote akcesoria Stella
Złote akcesoria Stella

Polski producent akcesoriów łazienkowych Stella wprowadził do swojej oferty akcesoria w złotym wykończeniu.

KOHLMAN Roxin Black
KOHLMAN Roxin Black

Armatura łazienkowa Kohlman Roxin Black to czarna armatura nadająca łazience wyrazistości i kontrastu.

Trend na czerń!
Trend na czerń!

Połączenie szarości, betonu oraz czerni, to w obecnym czasie trend, który króluje w aranżacji pomieszczeń.