Łazienka w bloku

Łazienka w bloku


Pomysły na funkcjonalną łazienkę w bloku !


Aranżacja niewielkiej łazienki w bloku to nie lada wyzwanie dla większości osób. Zachowanie pełnej funkcjonalności pomieszczenia i jednocześnie walorów wizualnych często wydaje się praktycznie niemożliwe. Kluczowe jest odpowiednie rozmieszczenie szafki z umywalką, kabiny prysznicowej, wanny czy miski WC, tak aby komfortowo z nich korzystać. Niewątpliwie mała łazienka w bloku powinna być dokładnie przemyślana pod kątem układu sanitariatów. Bardzo ważny w tym przypadku jest podział na konkretne strefy oraz wybór odpowiedniego wyposażenia. Znaczenie ma tutaj nie tylko rozmiar szafki czy kabiny, ale także ich jakość wykonania czy kształty.

Oczywiście z pomocą w aranżacji łazienki w bloku mogą służyć wykonane przez nas wizualizacje niewielkich pomieszczeń, które znajdują się poniżej. Istnieje też możliwość skorzystania z usługi wykonania indywidualnej wizualizacji łazienki przez naszego projektanta. Szczegółowe informacje znajdują się z zakładce Projekt łazienki.Poniżej prezentujemy gotowe wizualizacje łazienek w bloku. Są to gotowe propozycje na aranżację pomieszczenia, które zakładają ogólną wycenę zakupu płytek jak i elementów wyposażenia. Przy każdej z pozycji znajduje się link przenoszący do konkretnego produktu dostępnego w naszym sklepie.


    

   
Zapraszamy do zapoznania się z proponowanymi przez nas projektami i współpracy w zakresie wizualizacji łazienki !


Zostaw komentarz

* Imie:
* E-mail: (Nie publikowany)
* Komentarz:
Kod zabezpieczający
najniższa
cena
zaufany
sprzedawca
14 dni
na odstąpienie
bezpieczeństwo
zakupów
Nowoczesne wanny wolnostojące i umywalki nablatowe Besco
Nowoczesne wanny wolnostojące i umywalki nablatowe Besco

Poznaj najnowszą ofertę wanien i umywalek nablatowych producenta Besco, które redefiniują standardy elegancji i komfortu w Twojej przestrzeni łazienkowej.

Elita Meble - Nowoczesna kolekcja mebli łazienkowych Asami
Elita Meble - Nowoczesna kolekcja mebli łazienkowych Asami

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, z dumą prezentujemy najnowszą kolekcję mebli łazienkowych Elita - Asami.

Vedo baterie łazienkowe Aletta
Vedo baterie łazienkowe Aletta

Marka Vedo wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów prezentując najnowszą kolekcję armatury łazienkowej - serię Aletta

Elita Meble Łazienkowe Soho
Elita Meble Łazienkowe Soho

Producent mebli łazienkowych Elita prezentuje niezwykłą kolekcję Soho, stworzoną z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach.

New Trendy kabiny prysznicowe Nesta
New Trendy kabiny prysznicowe Nesta

Kabiny prysznicowe Walk-In z serii Nesta nie tylko zachwycają swoim minimalistycznym wyglądem, ale także oferują szeroki wybór kolorów profili.

Kabiny prysznicowe New Trendy Softi
Kabiny prysznicowe New Trendy Softi

Kabin prysznicowych z najnowszej serii Softi producenta New Trendy to idealne rozwiązanie, które nie tylko zapewni Ci komfort podczas codziennej kąpieli.