Kategorie

Producenci

System Audio MULTIROOM

System Audio MULTIROOM


Nagłośnienie Wi-Fi Timple Audio MULTIROOM
Nowoczesne głośniki Wi-Fi Timple Audio połączone z z lokalną siecią internetową oraz bezpłatną aplikacją Smart Sonix stanowią w pełni funkcjonalny system nagłośnienia typu Multiroom! System ten charakteryzuje się możliwością odtwarzania muzyki równocześnie w kilku pomieszczeniach bezpośrednio za pomocą jednego urządzenia, którym może być na przykład nasz Smartphone. Oprócz tego, system audio pozwala na wybór w których pomieszczeniach ma grać muzyka, dzięki czemu gdy w salonie i kuchni odbywa się przyjęcie, któremu towarzyszy muzyka, w sypialni może panować cisza i spokój.
Głośniki Wi-Fi Timple Audio oprócz możliwości odtwarzania muzyki znajdującej się w pamięci wewnętrznej urządzenia pozwalają także na jej przesył bezpośrednio z aplikacji muzycznych takich jak Spitify, YouTube, Deezer, SoundCloud i wiele innych. Aplikacja sterująca Smart Sonix jest bardzo przejrzysta i prosta w obsłudze, za pomocą jednego kliknięcia możemy nazwać głośniki całego systemu Multiroom np. nazwami pokojów w których się znajdują. 
Zapraszamy do zapoznania się ze specjalną ofertą na kompletny system nagłośnienia typu Multiroom przygotowany w naszym sklepie !

Zostaw komentarz

* Imie:
* E-mail: (Nie publikowany)
* Komentarz:
Kod zabezpieczający
najniższa
cena
zaufany
sprzedawca
14 dni
na odstąpienie
bezpieczeństwo
zakupów
Trend na czerń!
Trend na czerń!

Połączenie szarości, betonu oraz czerni, to w obecnym czasie trend, który króluje w aranżacji pomieszczeń.

Jak zmierzyć promień brodzika?
Jak zmierzyć promień brodzika?

Z pomocą na obliczenie w prosty sposób jaki promień krzywizny ma brodzik przychodzi prosty wzór, którego zastosowanie objaśnione jest w tym artykule.

System Audio MULTIROOM
System Audio MULTIROOM

Kilka głośników Wi-Fi Timple Audio połączonych z lokalną siecią internetową w domu oraz sparowanych z dedykowaną aplikacją Smart Sonix stanowi kompletny system nagłośnienia MultiRoom.

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 5 tyś. złotych!
Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 5 tyś. złotych!

Od dnia 12.09.2018 roku wprowadzamy dla Klientów naszego sklepu specjalną ofertę promocyjną, w postaci darmowej wysyłki towaru przy zamówieniach powyżej 5000 złotych.

Timple Audio - Nagłośnienie Bluetooth & Wi-Fi
Timple Audio - Nagłośnienie Bluetooth & Wi-Fi

Holenderski producent wysokiej jakości systemów audio AquaSound, postanowił wprowadzić na rynek zupełnie nową markę głośników oraz systemów nagłośnień Timple Audio.

Oferta Specjalna Wiper New Premium
Oferta Specjalna Wiper New Premium

Firma Wiper specjalizująca się w produkcji odwodnień liniowych łazienki przygotowała specjalną ofertę promocyjną Wiper New Premium