Kategorie

Producenci

Keuco - już w naszej ofercie !

Keuco - już w naszej ofercie !Nowa marka, najwyższa jakość!

Markowe produkty wysokiej jakości firmy Keuco, to nasza odpowiedź na częste pytania z Państwa strony o stylowe akcesoria łazienkowe i armaturę.

Firma Keuco specjalizuje się w produkcji elementów wyposażenia łazienki, począwszy od akcesoriów, a skończywszy na meblach łazienkowych i szafkach lustrzanych. Wszystkie produkty tej firmy wytwarzane
są w Niemczech, a sama firma działa na rynku już od 1953 roku. Swoją stabilną pozycję na rynku zawdzięcza najnowszym metodom produkcji oraz stosowaniu najwyższej jakości materiałów.

W naszym sklepie znajdą Państwo najbardziej znane i cenione serie takie jak „Edition 11”, „Collection Moll” i wiele innych. Wszystkie produkty znajdujące się w ofercie wykonane są z najwyższej jakości mosiądzu pokrytego warstwą nieskazitelnego chromu, a producent udziela na nie 2 letniej gwarancji.

Gorąco zachęcamy aby zapoznali się Państwo z naszą najnowszą ofertą oraz przekonali się na własnym przykładzie o najwyższej jakości produktów niemieckiej firmy Keuco!
Zostaw komentarz

* Imie:
* E-mail: (Nie publikowany)
* Komentarz:
Kod zabezpieczający
najniższa
cena
zaufany
sprzedawca
14 dni
na odstąpienie
bezpieczeństwo
zakupów
Jak zmierzyć promień brodzika?
Jak zmierzyć promień brodzika?

Z pomocą na obliczenie w prosty sposób jaki promień krzywizny ma brodzik przychodzi prosty wzór, którego zastosowanie objaśnione jest w tym artykule.

System Audio MULTIROOM
System Audio MULTIROOM

Kilka głośników Wi-Fi Timple Audio połączonych z lokalną siecią internetową w domu oraz sparowanych z dedykowaną aplikacją Smart Sonix stanowi kompletny system nagłośnienia MultiRoom.

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 5 tyś. złotych!
Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 5 tyś. złotych!

Od dnia 12.09.2018 roku wprowadzamy dla Klientów naszego sklepu specjalną ofertę promocyjną, w postaci darmowej wysyłki towaru przy zamówieniach powyżej 5000 złotych.

Timple Audio - Nagłośnienie Bluetooth & Wi-Fi
Timple Audio - Nagłośnienie Bluetooth & Wi-Fi

Holenderski producent wysokiej jakości systemów audio AquaSound, postanowił wprowadzić na rynek zupełnie nową markę głośników oraz systemów nagłośnień Timple Audio.

Oferta Specjalna Wiper New Premium
Oferta Specjalna Wiper New Premium

Firma Wiper specjalizująca się w produkcji odwodnień liniowych łazienki przygotowała specjalną ofertę promocyjną Wiper New Premium

Stella seria Monaco
Stella seria Monaco

Nowa seria akcesoriów łazienkowych w stylu retro Stella Monaco