Kategorie

Producenci

Nowość w ofercie AquaSound!

Nowość w ofercie AquaSound!
Najnowszy produkt AquaSound!

W ofercie naszego sklepu, od niedawna mogą Państwo znaleźć nowy produkt holenderskiego producenta systemów nagłośnień przeznaczonych do użytku w łazience AquaSound. Jest to nowoczesne radio łazienkowe z dotykowym kontrolerem N-Joy Music Center. Ten wodoodporny system muzyczny oprócz opcji słuchania radia internetowego ma również możliwość połączenia za pośrednictwem Bluetooth innych urządzeń zewnętrznych takich jak komputer czy smartphone. 

Sam kontroler wyposażony jest w dotykowy ekran oraz posiada 16 GB pamięci wewnętrznej, dzięki czemu istnieje możliwość zapisania w pamięci urządzenia swoich ulubionych utworów oraz odtwarzania ich w dowolnym momencie. Natomiast wodoodporność kontrolera (IPX-6) sprawia, że bez obaw może być on używany pod wodą czy w wannie.Dzięki łączności Bluetooth, z kontrolerem może zostać połączone inne urządzenie co daje nam możliwość odtwarzania utworów bezpośrednio z takich aplikacji jak YouTube czy Spotify za pośrednictwem smartphone lub tabletu.
Cały system muzyczny jest wodoodporny, dzięki czemu idealnie nadaje się do montażu w łazience, gdzie panują wyjątkowo trudne warunki pracy.
Instalacja całości jest wyjątkowo prosta i szybka, a spośród wszystkich elementów całego zestawu widoczne są jedynie głośniki, niewielka antenka odbierająca sygnał oraz kontroler N-Joy. 
Do całości zestawu dołączony jest również magnetyczny uchwyt, który może służyć jako ładowarka zamontowana na ścianie w dowolnym miejscu. Poprzez zastosowanie takiego rozwiązania, kontroler N-Joy zawsze jest w pełni naładowany i gotowy do użytku. 
W celu zapoznania się z ofertą najnowszych systemów muzycznych N-Joy Music Center dostępnych w naszym sklepie należy kliknąć w przycisk znajdujący się poniżejZostaw komentarz

* Imie:
* E-mail: (Nie publikowany)
* Komentarz:
Kod zabezpieczający
najniższa
cena
zaufany
sprzedawca
14 dni
na odstąpienie
bezpieczeństwo
zakupów
Jak zmierzyć promień brodzika?
Jak zmierzyć promień brodzika?

Z pomocą na obliczenie w prosty sposób jaki promień krzywizny ma brodzik przychodzi prosty wzór, którego zastosowanie objaśnione jest w tym artykule.

System Audio MULTIROOM
System Audio MULTIROOM

Kilka głośników Wi-Fi Timple Audio połączonych z lokalną siecią internetową w domu oraz sparowanych z dedykowaną aplikacją Smart Sonix stanowi kompletny system nagłośnienia MultiRoom.

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 5 tyś. złotych!
Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 5 tyś. złotych!

Od dnia 12.09.2018 roku wprowadzamy dla Klientów naszego sklepu specjalną ofertę promocyjną, w postaci darmowej wysyłki towaru przy zamówieniach powyżej 5000 złotych.

Timple Audio - Nagłośnienie Bluetooth & Wi-Fi
Timple Audio - Nagłośnienie Bluetooth & Wi-Fi

Holenderski producent wysokiej jakości systemów audio AquaSound, postanowił wprowadzić na rynek zupełnie nową markę głośników oraz systemów nagłośnień Timple Audio.

Oferta Specjalna Wiper New Premium
Oferta Specjalna Wiper New Premium

Firma Wiper specjalizująca się w produkcji odwodnień liniowych łazienki przygotowała specjalną ofertę promocyjną Wiper New Premium

Stella seria Monaco
Stella seria Monaco

Nowa seria akcesoriów łazienkowych w stylu retro Stella Monaco