Kategorie

Producenci

Telewizory do łazienki – AquaSound!

Telewizory do łazienki – AquaSound!


Nowe telewizory do łazienki – AquaSound!

Holenderski producent AquaSound specjalizujący się w produkcji systemów nagłośnieniowych przeznaczonych do montażu w łazience postanowił wprowadzić do swojej oferty nowoczesne telewizory idealnie sprawdzające się w trudnych warunkach pracy, jakie niewątpliwie panują w łazience. W naszym sklepie oferujemy Państwu telewizory AquaSound LED TV 27 cali, których funcjonalność i rozmiar idealnie sprawdzają się w łazience.

Główną zaletą tych telewizorków jest fakt, że są one wodoodporne (IPX-5), dzięki czemu klimat panujący w łazience w żadne sposób nie wpłynie na ich funkcjonowanie. Należy jednak przy tym pamiętać, że kompletny zestaw to: telewizor, mediabox czyli niewielka skrzyneczka wyposażone we wszystkie niezbędne przyłącza oraz kabel łączący go z telewizorem. Sam telewizor dzięki wodoodporności może bez obaw znajdować się w strefie mokrej, czyli bezpośrednio nad wanną, jednak mediabox musi zostać zamontowany w strefie suchej, co jednak sprawia, że niezwykle łatwe i bezpieczne jest podłączenie odtwarzacza DVD czy przenośnej pamięci USB.
Telewizory mogą być zamontowane na ścianie lub zabudowane bezpośrednio w niej. Producent po wielu testach zdecydował się na wypuszczenie na rynek urządzenia w wersji Exclusive, która posiada  wejście USB, wyjście na kabel HDMI czy tuner cyfrowy DVB-T, dzięki któremu po włożeniu Smatcard do gniazda CI uzyskają Państwo dostęp do wszyskich kanałów telewizyjnych bez dodatkowego tunera.  Co więcej, ekran naszego telewizora jest podgrzewany, dzięki czemu nie musimy się martwić, że podczas gorącej kąpieli ekran po prostu nam zaparuje. Dodatkową kwestią, którą niewątpliwie trzeba wziąć pod uwagę podczas montażu telewizorka jest fakt, że kabel łączący telewizor z mediaboxem nie może być w żaden sposób wydłużany czy skracany, a jego długość wynosi 240 cm. Poniżej prezentujemy Państwu filmik obrazujący proces montażu tych produktów.
Telewizory do łazienki firmy AquaSound to produkty, w których zastosowano najnowsze rozwiązania technologiczne, a dokładnie przemyślana produkcja sprawia, że mikroklimat panujący w łazience nie jest im straszny. Za sprawą telewizorków AquaSound gorąca kąpiel może stać się jeszcze przyjemniejsza i relaksująca po ciężkim, stresującym dniu, czy intensywnym treningu na siłowni.

Zostaw komentarz

* Imie:
* E-mail: (Nie publikowany)
* Komentarz:
Kod zabezpieczający
najniższa
cena
zaufany
sprzedawca
14 dni
na odstąpienie
bezpieczeństwo
zakupów
Jak zmierzyć promień brodzika?
Jak zmierzyć promień brodzika?

Z pomocą na obliczenie w prosty sposób jaki promień krzywizny ma brodzik przychodzi prosty wzór, którego zastosowanie objaśnione jest w tym artykule.

System Audio MULTIROOM
System Audio MULTIROOM

Kilka głośników Wi-Fi Timple Audio połączonych z lokalną siecią internetową w domu oraz sparowanych z dedykowaną aplikacją Smart Sonix stanowi kompletny system nagłośnienia MultiRoom.

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 5 tyś. złotych!
Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 5 tyś. złotych!

Od dnia 12.09.2018 roku wprowadzamy dla Klientów naszego sklepu specjalną ofertę promocyjną, w postaci darmowej wysyłki towaru przy zamówieniach powyżej 5000 złotych.

Timple Audio - Nagłośnienie Bluetooth & Wi-Fi
Timple Audio - Nagłośnienie Bluetooth & Wi-Fi

Holenderski producent wysokiej jakości systemów audio AquaSound, postanowił wprowadzić na rynek zupełnie nową markę głośników oraz systemów nagłośnień Timple Audio.

Oferta Specjalna Wiper New Premium
Oferta Specjalna Wiper New Premium

Firma Wiper specjalizująca się w produkcji odwodnień liniowych łazienki przygotowała specjalną ofertę promocyjną Wiper New Premium

Stella seria Monaco
Stella seria Monaco

Nowa seria akcesoriów łazienkowych w stylu retro Stella Monaco