Kategorie

Producenci

Nowe telewizory do łazienki – AquaSound!

Nowe telewizory do łazienki – AquaSound!


Nowe telewizory do łazienki – AquaSound!

Holenderski producent AquaSound specjalizujący się w produkcji systemów nagłośnieniowych przeznaczonych do montażu w łazience postanowił wprowadzić do swojej oferty nowoczesne telewizory idealnie sprawdzające się w trudnych warunkach pracy, jakie niewątpliwie panują w łazience. W naszym sklepie oferujemy Państwu telewizory AquaSound LED TV 27 cali, których funcjonalność i rozmiar idealnie sprawdzają się w łazience.

Główną zaletą tych telewizorków jest fakt, że są one wodoodporne (IPX-5), dzięki czemu klimat panujący w łazience w żadne sposób nie wpłynie na ich funkcjonowanie. Należy jednak przy tym pamiętać, że kompletny zestaw to: telewizor, mediabox czyli niewielka skrzyneczka wyposażone we wszystkie niezbędne przyłącza oraz kabel łączący go z telewizorem. Sam telewizor dzięki wodoodporności może bez obaw znajdować się w strefie mokrej, czyli bezpośrednio nad wanną, jednak mediabox musi zostać zamontowany w strefie suchej, co jednak sprawia, że niezwykle łatwe i bezpieczne jest podłączenie odtwarzacza DVD czy przenośnej pamięci USB.
Telewizory mogą być zamontowane na ścianie lub zabudowane bezpośrednio w niej. Producent po wielu testach zdecydował się na wypuszczenie na rynek urządzenia w wersji Exclusive, która posiada  wejście USB, wyjście na kabel HDMI czy tuner cyfrowy DVB-T, dzięki któremu po włożeniu Smatcard do gniazda CI uzyskają Państwo dostęp do wszyskich kanałów telewizyjnych bez dodatkowego tunera.  Co więcej, ekran naszego telewizora jest podgrzewany, dzięki czemu nie musimy się martwić, że podczas gorącej kąpieli ekran po prostu nam zaparuje. Dodatkową kwestią, którą niewątpliwie trzeba wziąć pod uwagę podczas montażu telewizorka jest fakt, że kabel łączący telewizor z mediaboxem nie może być w żaden sposób wydłużany czy skracany, a jego długość wynosi 240 cm. Poniżej prezentujemy Państwu filmik obrazujący proces montażu tych produktów.
Telewizory do łazienki firmy AquaSound to produkty, w których zastosowano najnowsze rozwiązania technologiczne, a dokładnie przemyślana produkcja sprawia, że mikroklimat panujący w łazience nie jest im straszny. Za sprawą telewizorków AquaSound gorąca kąpiel może stać się jeszcze przyjemniejsza i relaksująca po ciężkim, stresującym dniu, czy intensywnym treningu na siłowni.

Zostaw komentarz

* Imie:
* E-mail: (Nie publikowany)
* Komentarz:
Kod zabezpieczający
najniższa
cena
zaufany
sprzedawca
14dni
na zwrot
bezpieczeństwo
zakupów
Nowe telewizory do łazienki – AquaSound!
Nowe telewizory do łazienki – AquaSound!

Holenderski producent AquaSound wprowadził do swojej oferty nowoczesne telewizory idealnie sprawdzające się w łazience.

SanSwiss – Najwyższa jakość!
SanSwiss – Najwyższa jakość!

Firma SanSwiss produkująca kabiny prysznicowe, brodziki i parawany nawannowe to najwyższa jakość wykonania i funkcjonalność.

Brodziki w technologii Stabilsound i Stabilsound Plus!
Brodziki w technologii Stabilsound i Stabilsound Plus!

Brodziki Schedpol Stabilsound i Stabilsound Plus. Nowa technologia produkcji braodzików zapewnia ich jeszcze większą wytrzymałość.

Nośniki styropianowe do wanien i brodzików - Schedpol
Nośniki styropianowe do wanien i brodzików - Schedpol

Niśniki styropianowe do wanien i brodzików firmy Schedpol to niewątpliwie jedno z najwygodniejszych rozwiązań jeśli chodzi o zabudowanie wanny.

Doto Pure Rim - Promocja!
Doto Pure Rim - Promocja!

Nowość w ofercie marki Excellent. Komplety WC Doto Pure Rim w promocyjnej cenie. Miska WC wisząca z deską sedesową wolnoopadającą.

Boxine - Nowa seria Kohlman!
Boxine - Nowa seria Kohlman!

Nowa seria baterii łazienkowych marki Kohlman. Zaokrąglone kształty i wykończenie w wysokim połysku serii Boxine.