Kategorie

Producenci

SanSwiss – Najwyższa jakość!

SanSwiss – Najwyższa jakość!


SanSwiss
– Najwyższa jakość!

Firma SanSwiss produkująca kabiny prysznicowe, brodziki i parawany nawannowe to tak naprawdę potężne przedsiębiorstwo działające pod nazwą Ronal Group. Jeśli wcześniej nie mieli Państwo styczności z produktami marki SanSwiss to na pewno nie raz widzieli państwo na drodze czy w salonach samochodowych felgi aluminiowe Ronal. To właśnie od tych produktów cieszących się ogromnym uznaniem klientów firma zaczęła swoją działalność. Dzisiaj kabiny prysznicowe SanSwiss kojarzą się niewątpliwie z produktami z najwyższej półki, których zakup zapewnia nam długoletnie użytkowanie bez obaw o stan produktu.

Jedną z najważniejszych zalet kabin prysznicowych SanSwiss, a zarazem wyróżniających je na tle innych producentów jest zastosowana powłoka Aquaperle na szkle wszystkich produktów tej marki. Powłoka ta zapewnia łatwość spływania wody po szkle, łatwiejsze czyszczenie, mniejsze osadzanie się brudu i kamienia oraz pozwala na dłużej zachować przejrzystość kabiny. Główną różnicą tej powłoki w porównaniu do tych stosowanych przez innych producentów jest to, że nanoszona ona jest na taflę szkła już w momencie produkcji w hucie szkła. Zastosowanie takiego zabiegu sprawia, że w trakcie użytkowania przez nas kabiny nie musimy martwić się, że powłoka zostanie uszkodzona w trakcie używania. W przypadku innych producentów powłoki przez nich zastosowane muszą zostać odnawiane najczęściej raz w miesiącu, co wiąże się z ręcznym nanoszeniem specjalnej substancji na taflę szkła za pośrednictwem pędzelka. Powłoka Aquaperle już od wielu lat udowadnia swoją skuteczność nie tylko w branży sanitarnej, ale również w budownictwie.


                                     Szkło bez powłoki                                Szkło z powłoką Aquaperle

                        Oprócz zastosowania doskonale sprawdzającej się w codziennym użytkowaniu powłoki Aquaperle, kabiny SanSwiss wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Wszystkie elementy takie jak uchwyty, zawiasy czy profile przyścienne wykonane są z mosiądzu. Zastosowanie tego materiału zapewnia nam przede wszystkim nowoczesny wygląd ale również łatwość czyszczenia i trwałość materiału. Co więcej zawiasy zastosowane w kabinach posiadających wejścia uchylne montowane są w ten sposób, że wewnętrzna strona kabiny jest całkowicie płaska oraz posiadają mechanizm unoszenia drzwi, co ułatwia otwieranie drzwi i po zamknięciu zapewnia szczelność.


                         Niewątpliwie produkty szwajcarskiej marki SanSwiss to najwyższa półka wśród kabin prysznicowych. Najwyższej jakości materiały oraz najnowsze rozwiązania technologiczne sprawiają, że każdy nawet najbardziej wymagający klient powinien być zadowolony z zakupu produktów SanSwiss. 


Zostaw komentarz

* Imie:
* E-mail: (Nie publikowany)
* Komentarz:
Kod zabezpieczający
najniższa
cena
zaufany
sprzedawca
14dni
na zwrot
bezpieczeństwo
zakupów
Nowe telewizory do łazienki – AquaSound!
Nowe telewizory do łazienki – AquaSound!

Holenderski producent AquaSound wprowadził do swojej oferty nowoczesne telewizory idealnie sprawdzające się w łazience.

SanSwiss – Najwyższa jakość!
SanSwiss – Najwyższa jakość!

Firma SanSwiss produkująca kabiny prysznicowe, brodziki i parawany nawannowe to najwyższa jakość wykonania i funkcjonalność.

Brodziki w technologii Stabilsound i Stabilsound Plus!
Brodziki w technologii Stabilsound i Stabilsound Plus!

Brodziki Schedpol Stabilsound i Stabilsound Plus. Nowa technologia produkcji braodzików zapewnia ich jeszcze większą wytrzymałość.

Nośniki styropianowe do wanien i brodzików - Schedpol
Nośniki styropianowe do wanien i brodzików - Schedpol

Niśniki styropianowe do wanien i brodzików firmy Schedpol to niewątpliwie jedno z najwygodniejszych rozwiązań jeśli chodzi o zabudowanie wanny.

Doto Pure Rim - Promocja!
Doto Pure Rim - Promocja!

Nowość w ofercie marki Excellent. Komplety WC Doto Pure Rim w promocyjnej cenie. Miska WC wisząca z deską sedesową wolnoopadającą.

Boxine - Nowa seria Kohlman!
Boxine - Nowa seria Kohlman!

Nowa seria baterii łazienkowych marki Kohlman. Zaokrąglone kształty i wykończenie w wysokim połysku serii Boxine.