Kategorie

Producenci

SanSwiss – Najwyższa jakość!

SanSwiss – Najwyższa jakość!


SanSwiss
– Najwyższa jakość!

Firma SanSwiss produkująca kabiny prysznicowe, brodziki i parawany nawannowe to tak naprawdę potężne przedsiębiorstwo działające pod nazwą Ronal Group. Jeśli wcześniej nie mieli Państwo styczności z produktami marki SanSwiss to na pewno nie raz widzieli państwo na drodze czy w salonach samochodowych felgi aluminiowe Ronal. To właśnie od tych produktów cieszących się ogromnym uznaniem klientów firma zaczęła swoją działalność. Dzisiaj kabiny prysznicowe SanSwiss kojarzą się niewątpliwie z produktami z najwyższej półki, których zakup zapewnia nam długoletnie użytkowanie bez obaw o stan produktu.

Jedną z najważniejszych zalet kabin prysznicowych SanSwiss, a zarazem wyróżniających je na tle innych producentów jest zastosowana powłoka Aquaperle na szkle wszystkich produktów tej marki. Powłoka ta zapewnia łatwość spływania wody po szkle, łatwiejsze czyszczenie, mniejsze osadzanie się brudu i kamienia oraz pozwala na dłużej zachować przejrzystość kabiny. Główną różnicą tej powłoki w porównaniu do tych stosowanych przez innych producentów jest to, że nanoszona ona jest na taflę szkła już w momencie produkcji w hucie szkła. Zastosowanie takiego zabiegu sprawia, że w trakcie użytkowania przez nas kabiny nie musimy martwić się, że powłoka zostanie uszkodzona w trakcie używania. W przypadku innych producentów powłoki przez nich zastosowane muszą zostać odnawiane najczęściej raz w miesiącu, co wiąże się z ręcznym nanoszeniem specjalnej substancji na taflę szkła za pośrednictwem pędzelka. Powłoka Aquaperle już od wielu lat udowadnia swoją skuteczność nie tylko w branży sanitarnej, ale również w budownictwie.


                                     Szkło bez powłoki                                Szkło z powłoką Aquaperle

                        Oprócz zastosowania doskonale sprawdzającej się w codziennym użytkowaniu powłoki Aquaperle, kabiny SanSwiss wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Wszystkie elementy takie jak uchwyty, zawiasy czy profile przyścienne wykonane są z mosiądzu. Zastosowanie tego materiału zapewnia nam przede wszystkim nowoczesny wygląd ale również łatwość czyszczenia i trwałość materiału. Co więcej zawiasy zastosowane w kabinach posiadających wejścia uchylne montowane są w ten sposób, że wewnętrzna strona kabiny jest całkowicie płaska oraz posiadają mechanizm unoszenia drzwi, co ułatwia otwieranie drzwi i po zamknięciu zapewnia szczelność.


                         Niewątpliwie produkty szwajcarskiej marki SanSwiss to najwyższa półka wśród kabin prysznicowych. Najwyższej jakości materiały oraz najnowsze rozwiązania technologiczne sprawiają, że każdy nawet najbardziej wymagający klient powinien być zadowolony z zakupu produktów SanSwiss. 


Zostaw komentarz

* Imie:
* E-mail: (Nie publikowany)
* Komentarz:
Kod zabezpieczający
najniższa
cena
zaufany
sprzedawca
14 dni
na odstąpienie
bezpieczeństwo
zakupów
Timple Audio - Nagłośnienie Bluetooth & Wi-Fi
Timple Audio - Nagłośnienie Bluetooth & Wi-Fi

Holenderski producent wysokiej jakości systemów audio do łazienki AquaSound, postanowił wprowadzić na rynek zupełnie nową markę głośników oraz systemów nagłośnień Timple Audio.

Oferta Specjalna Wiper New Premium
Oferta Specjalna Wiper New Premium

Firma Wiper specjalizująca się w produkcji odwodnień liniowych i punktowych łazienki przygotowała specjalną ofertę promocyjną Wiper New Premium

Stella seria Monaco
Stella seria Monaco

Nowa seria akcesoriów łazienkowych w stylu retro Stella Monaco

Promocja SanSwiss - Pomiar GRATIS !
Promocja SanSwiss - Pomiar GRATIS !

Specjalna oferta dostępna przy zakupie dowolnej kabiny z serii Pur o niestandardowych wymiarach marki SanSwiss!

Oristo – wilgocioodporne meble łazienkowe!
Oristo – wilgocioodporne meble łazienkowe!

Meble łazienkowe najwyższej jakości polskiego producenta Oristo dostępne w sklepie Strefa Łazienek!

Włoska armatura - Remer!
Włoska armatura - Remer!

Wysokiej jakości baterie łazienkowe włoskiego producenta Remer.