Kategorie

Producenci

Brodziki w technologii Stabilsound i Stabilsound Plus!

Brodziki w technologii Stabilsound i Stabilsound Plus!

Brodziki w technologii Stabilsound i Stabilsound Plus!

Duża liczba klientów podczas zakupu brodzika akrylowego pasującego do swojej kabiny waha się czy dany brodzik będzie odpowiedni oraz czy spełni on ich oczekiwania odnośnie stylistyki a przede wszystkim czy będzie sprawdzał się w codziennym użytkowaniu. W odpowiedzi na te właśnie pytania wychodzi firma Schedpol, która wyprodukowała nowoczesne brodziki w technologii Stabilsound i Stabilsound Plus.


Jakie korzyści daje technologia STABILSOUND PLUS?Stabilsound Plus to najnowsza technologia użyta przy produkcji brodzików przez firmę Schedpol. Te wyroby akrylowe wyróżnia przede wszystkim wzmocniona konstrukcja oraz zintegrowana forma, dzięki czemu brodziki są niesamowicie wytrzymałe, stabilne oraz odporne na zwilgocenia i zgrzybienia. Ponad to gwarantują najwyższy komfort użytkowania poprzez doskonałą izolację termiczną i akustyczną. Przy produkcji brodzików w technologii Stabilsound Plus użyto najwyższej jakości materiałów oraz dodatkowo zastosowano metalowe wzmocnienia konstrukcji i system pianowania PU+, co zapewnia wysoką wytrzymałość brodzika na nacisk nawet do 1500 kg!

Producent Schedpol udziela na brodziki wyprodukowane w technologii Stabilsound Plus aż 15 lat gwarancji co niebywale świadczy o ich najwyższej jakości wykonania oraz odporności na zużycie spowodowane codziennym użytkowaniem. Oprócz wymienionych wyżej korzyści, brodziki zapewniają  skuteczne wygłuszenie spadającej wody do 40%, co zostało potwierdzone badaniami w laboratorium. Ponadto brodziki formy Schedpol są bezpieczne dla zdrowia i  środowiska gdyż posiadają właściwości antybakteryjne i antyalergiczne oraz posiadają wyjątkowo gładką powierzchnię akrylu o właściwościach Easy to Clean, która ułatwia utrzymanie czystości i poprawia skuteczność czyszczenia.


Jakie korzyści daje technologia STABILSOUND?
Brodziki wyprodukowane w technologii Stabilsound to przede wszystkim odpowiedz firmy Schedpol na zapotrzebowanie w brodziki nieco wyższe niż te z technologią Stabilsound Plus. Brodziki te wyróżnia zintegrowana forma oraz wzmocniona konstrukcja dzięki systemowi pianowania Stabilsound PU+. Brodziki zintegrowane są z nośnikiem, dzięki czemu zapewniają wyjątkowo stabilne podparcie zarówno na rantach jak i na dnie. Dodatkowo brodziki te są odporne na nacisko nawet do 750 kg! Co więcej Brodziki w technologii StabilSound umożliwiają bezpośrednie oklejanie glazurą dzięki powierzchni gotowej od razu do oklejania. Podukty firmy Schedpol oferują wyjątkowy prosty i szybki montaż oraz gwarantują komfortowe, wieloletnie i bezproblemowe użytkowanie. Na brodziki wykonane w tej technologii producent udziela aż dziesięcioletniej gwarancji.
1 Komentarz

  • Avatar
   Maaarek
   wrz 21, 2017

   Mamy w domu brodzik od Schedpolu z tehcnologią Stabilsound. Rzeczywiście jest chyba niezniszczalny - wszystko działa tak, jak powinno, wygląda jakby był nowy a już korzystamy z niego jakieś półtora roku co najmniej. Cieszy to, że ma tyle lat gwarancji. Mam nadzieję, że wymienimy go gdy będziemy chcieli zmienić wygląd łazienki a nie dlatego, że coś będzue nie tak.

Zostaw komentarz

* Imie:
* E-mail: (Nie publikowany)
* Komentarz:
Kod zabezpieczający
najniższa
cena
zaufany
sprzedawca
14 dni
na odstąpienie
bezpieczeństwo
zakupów
Trend na czerń!
Trend na czerń!

Połączenie szarości, betonu oraz czerni, to w obecnym czasie trend, który króluje w aranżacji pomieszczeń.

Jak zmierzyć promień brodzika?
Jak zmierzyć promień brodzika?

Z pomocą na obliczenie w prosty sposób jaki promień krzywizny ma brodzik przychodzi prosty wzór, którego zastosowanie objaśnione jest w tym artykule.

System Audio MULTIROOM
System Audio MULTIROOM

Kilka głośników Wi-Fi Timple Audio połączonych z lokalną siecią internetową w domu oraz sparowanych z dedykowaną aplikacją Smart Sonix stanowi kompletny system nagłośnienia MultiRoom.

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 5 tyś. złotych!
Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 5 tyś. złotych!

Od dnia 12.09.2018 roku wprowadzamy dla Klientów naszego sklepu specjalną ofertę promocyjną, w postaci darmowej wysyłki towaru przy zamówieniach powyżej 5000 złotych.

Timple Audio - Nagłośnienie Bluetooth & Wi-Fi
Timple Audio - Nagłośnienie Bluetooth & Wi-Fi

Holenderski producent wysokiej jakości systemów audio AquaSound, postanowił wprowadzić na rynek zupełnie nową markę głośników oraz systemów nagłośnień Timple Audio.

Oferta Specjalna Wiper New Premium
Oferta Specjalna Wiper New Premium

Firma Wiper specjalizująca się w produkcji odwodnień liniowych łazienki przygotowała specjalną ofertę promocyjną Wiper New Premium