Kategorie

Producenci

Brodziki w technologii Stabilsound i Stabilsound Plus!

Brodziki w technologii Stabilsound i Stabilsound Plus!

Brodziki w technologii Stabilsound i Stabilsound Plus!

Duża liczba klientów podczas zakupu brodzika akrylowego pasującego do swojej kabiny waha się czy dany brodzik będzie odpowiedni oraz czy spełni on ich oczekiwania odnośnie stylistyki a przede wszystkim czy będzie sprawdzał się w codziennym użytkowaniu. W odpowiedzi na te właśnie pytania wychodzi firma Schedpol, która wyprodukowała nowoczesne brodziki w technologii Stabilsound i Stabilsound Plus.


Jakie korzyści daje technologia STABILSOUND PLUS?Stabilsound Plus to najnowsza technologia użyta przy produkcji brodzików przez firmę Schedpol. Te wyroby akrylowe wyróżnia przede wszystkim wzmocniona konstrukcja oraz zintegrowana forma, dzięki czemu brodziki są niesamowicie wytrzymałe, stabilne oraz odporne na zwilgocenia i zgrzybienia. Ponad to gwarantują najwyższy komfort użytkowania poprzez doskonałą izolację termiczną i akustyczną. Przy produkcji brodzików w technologii Stabilsound Plus użyto najwyższej jakości materiałów oraz dodatkowo zastosowano metalowe wzmocnienia konstrukcji i system pianowania PU+, co zapewnia wysoką wytrzymałość brodzika na nacisk nawet do 1500 kg!

Producent Schedpol udziela na brodziki wyprodukowane w technologii Stabilsound Plus aż 15 lat gwarancji co niebywale świadczy o ich najwyższej jakości wykonania oraz odporności na zużycie spowodowane codziennym użytkowaniem. Oprócz wymienionych wyżej korzyści, brodziki zapewniają  skuteczne wygłuszenie spadającej wody do 40%, co zostało potwierdzone badaniami w laboratorium. Ponadto brodziki formy Schedpol są bezpieczne dla zdrowia i  środowiska gdyż posiadają właściwości antybakteryjne i antyalergiczne oraz posiadają wyjątkowo gładką powierzchnię akrylu o właściwościach Easy to Clean, która ułatwia utrzymanie czystości i poprawia skuteczność czyszczenia.


Jakie korzyści daje technologia STABILSOUND?
Brodziki wyprodukowane w technologii Stabilsound to przede wszystkim odpowiedz firmy Schedpol na zapotrzebowanie w brodziki nieco wyższe niż te z technologią Stabilsound Plus. Brodziki te wyróżnia zintegrowana forma oraz wzmocniona konstrukcja dzięki systemowi pianowania Stabilsound PU+. Brodziki zintegrowane są z nośnikiem, dzięki czemu zapewniają wyjątkowo stabilne podparcie zarówno na rantach jak i na dnie. Dodatkowo brodziki te są odporne na nacisko nawet do 750 kg! Co więcej Brodziki w technologii StabilSound umożliwiają bezpośrednie oklejanie glazurą dzięki powierzchni gotowej od razu do oklejania. Podukty firmy Schedpol oferują wyjątkowy prosty i szybki montaż oraz gwarantują komfortowe, wieloletnie i bezproblemowe użytkowanie. Na brodziki wykonane w tej technologii producent udziela aż dziesięcioletniej gwarancji.
Zostaw komentarz

* Imie:
* E-mail: (Nie publikowany)
* Komentarz:
Kod zabezpieczający
najniższa
cena
zaufany
sprzedawca
14dni
na zwrot
bezpieczeństwo
zakupów
Nowe telewizory do łazienki – AquaSound!
Nowe telewizory do łazienki – AquaSound!

Holenderski producent AquaSound wprowadził do swojej oferty nowoczesne telewizory idealnie sprawdzające się w łazience.

SanSwiss – Najwyższa jakość!
SanSwiss – Najwyższa jakość!

Firma SanSwiss produkująca kabiny prysznicowe, brodziki i parawany nawannowe to najwyższa jakość wykonania i funkcjonalność.

Brodziki w technologii Stabilsound i Stabilsound Plus!
Brodziki w technologii Stabilsound i Stabilsound Plus!

Brodziki Schedpol Stabilsound i Stabilsound Plus. Nowa technologia produkcji braodzików zapewnia ich jeszcze większą wytrzymałość.

Nośniki styropianowe do wanien i brodzików - Schedpol
Nośniki styropianowe do wanien i brodzików - Schedpol

Niśniki styropianowe do wanien i brodzików firmy Schedpol to niewątpliwie jedno z najwygodniejszych rozwiązań jeśli chodzi o zabudowanie wanny.

Doto Pure Rim - Promocja!
Doto Pure Rim - Promocja!

Nowość w ofercie marki Excellent. Komplety WC Doto Pure Rim w promocyjnej cenie. Miska WC wisząca z deską sedesową wolnoopadającą.

Boxine - Nowa seria Kohlman!
Boxine - Nowa seria Kohlman!

Nowa seria baterii łazienkowych marki Kohlman. Zaokrąglone kształty i wykończenie w wysokim połysku serii Boxine.