Kategorie

Producenci

Nośniki styropianowe do wanien i brodzików - Schedpol

Nośniki styropianowe do wanien i brodzików - Schedpol

Nośniki styropianowe do wanien i brodzików SCHEDPOL

Montaż wanny czy brodzika na nośniku styropianowym to innowacyjne rozwiązanie coraz częściej stosowane wśród klientów. Jest to rozwiązanie znacznie prostsze i szybsze od tradycyjnego obudowywania wanny przy urzyciu bloczków betonowych czy cegieł. Dodatkowo nośnik wykonany ze styropianu posiada inealnie płaskie powierzchnie ułatwiające położenie na nich płytek czy mozaiki, co przy wykonaniu obudowy wanny z bloczków jest trudniejsze do uzyskania. Największymi zaletami tego typu montażu jest szybkość i prostota wszystkich czynności niezbędnych do prawidłowego osadzenia wanny czy brodzika. Prawidłowa zamontowana wanna w nośniku styropianowym nie tylko zachowuje się stabilnie ale ponad to zapewnia dodatkową izolację termiczną i akustyczną. Nośniki styropianowe marki Schedpol zapewniają równomierne podparcie całej powierzchni wanny lub brodzika aż po same ranty.

W naszej ofercie znajdą państwo nośniki styropianowe zarówno do wanien prostokątnych jak i półokrągłych oraz do brodzików kwadratowych i półokrągłych o różnej wysokości. Co więcej firma Schedpol oferuje nam nośniki do wanien ze specjalnie przygotowaną wnęką, która przeznaczona jest na zamontowanie oświetlenia LED. Takie oświetlenie niewątpliwie sprawia, że w Państwa łazience może zapanować niepowtarzalny nastrój sprzyjający długim romantycznym kąpielom.Z uwagi na Państwa komfort i zadowolenie, firma Schedpol udziela aż 31 lat gwarancji na wszystkie swoje nośniki styropianowe w technologii Stabilsound zapewniających stabilność i trwałość.

1 Komentarz

  • Avatar
   Karlosss
   cze 4, 2018

   Mogłem sam zainstalować wannę! W 2 godziny.

Zostaw komentarz

* Imie:
* E-mail: (Nie publikowany)
* Komentarz:
Kod zabezpieczający
najniższa
cena
zaufany
sprzedawca
14 dni
na odstąpienie
bezpieczeństwo
zakupów
Timple Audio - Nagłośnienie Bluetooth & Wi-Fi
Timple Audio - Nagłośnienie Bluetooth & Wi-Fi

Holenderski producent wysokiej jakości systemów audio do łazienki AquaSound, postanowił wprowadzić na rynek zupełnie nową markę głośników oraz systemów nagłośnień Timple Audio.

Oferta Specjalna Wiper New Premium
Oferta Specjalna Wiper New Premium

Firma Wiper specjalizująca się w produkcji odwodnień liniowych i punktowych łazienki przygotowała specjalną ofertę promocyjną Wiper New Premium

Stella seria Monaco
Stella seria Monaco

Nowa seria akcesoriów łazienkowych w stylu retro Stella Monaco

Promocja SanSwiss - Pomiar GRATIS !
Promocja SanSwiss - Pomiar GRATIS !

Specjalna oferta dostępna przy zakupie dowolnej kabiny z serii Pur o niestandardowych wymiarach marki SanSwiss!

Oristo – wilgocioodporne meble łazienkowe!
Oristo – wilgocioodporne meble łazienkowe!

Meble łazienkowe najwyższej jakości polskiego producenta Oristo dostępne w sklepie Strefa Łazienek!

Włoska armatura - Remer!
Włoska armatura - Remer!

Wysokiej jakości baterie łazienkowe włoskiego producenta Remer.