Kategorie

Producenci

Doto Pure Rim - Promocja!

Doto Pure Rim - Promocja!

DOTO PURE RIM – Komplety WC

Firma Excellent poprzez ich wewnętrzną markę Axel specjalizującą się w produkcji i dystrybucji produktów ceramicznych i armatury dodała do swojej bogatej oferty nowe komplety WC Doto Pure Rim! W naszym sklepie znajdą je Państwo w dwóch wariantach rozmiarowych, z większą miską 54 cm i mniejszą o rozmiarze 48 cm. Oczywiście produkty te z myślą o państwa wygodzie zostały skompletowane z pasującymi do nich deskami.

Cechą charakterystyczną, która tak naprawdę wyróżnia te komplety WC na tle innych jest bezrantowa miska, która zapewnia jeszcze większą higienę i łatwość czyszczenia oraz niepowtarzalne wzornictwo. Ponad to w produktach Doto Pure Rim użyto ponad dwa razy grubszą powłokę glazury, co przenosi się na trwałość produktu i odporność na zarysowania.

Miski WC Doto Pure Rim kompletowane są z najwyższej jakości deskami wolnoopadającymi, które oprócz solidności wykonania charakteryzuje niezwykle cienka grubość. Deska idealnie komponuje się z miską tworząc jedną bryłę. Przy takim zastosowaniu nie musimy się przejmować, że deska sedesowa będzie w jakikolwiek sposób psuła design miski WC.

Cały komplet WC podwieszany jest za pomocą krytych mocowań, co przekłada się na brak widoczności elementów montażowych. W naszym sklepie produkty z serii Doto Pure Rim dostępne są w promocyjnej cenie do wyczerpania stanów magazynowych!

Zostaw komentarz

* Imie:
* E-mail: (Nie publikowany)
* Komentarz:
Kod zabezpieczający
najniższa
cena
zaufany
sprzedawca
14dni
na zwrot
bezpieczeństwo
zakupów
Nowe telewizory do łazienki – AquaSound!
Nowe telewizory do łazienki – AquaSound!

Holenderski producent AquaSound wprowadził do swojej oferty nowoczesne telewizory idealnie sprawdzające się w łazience.

SanSwiss – Najwyższa jakość!
SanSwiss – Najwyższa jakość!

Firma SanSwiss produkująca kabiny prysznicowe, brodziki i parawany nawannowe to najwyższa jakość wykonania i funkcjonalność.

Brodziki w technologii Stabilsound i Stabilsound Plus!
Brodziki w technologii Stabilsound i Stabilsound Plus!

Brodziki Schedpol Stabilsound i Stabilsound Plus. Nowa technologia produkcji braodzików zapewnia ich jeszcze większą wytrzymałość.

Nośniki styropianowe do wanien i brodzików - Schedpol
Nośniki styropianowe do wanien i brodzików - Schedpol

Niśniki styropianowe do wanien i brodzików firmy Schedpol to niewątpliwie jedno z najwygodniejszych rozwiązań jeśli chodzi o zabudowanie wanny.

Doto Pure Rim - Promocja!
Doto Pure Rim - Promocja!

Nowość w ofercie marki Excellent. Komplety WC Doto Pure Rim w promocyjnej cenie. Miska WC wisząca z deską sedesową wolnoopadającą.

Boxine - Nowa seria Kohlman!
Boxine - Nowa seria Kohlman!

Nowa seria baterii łazienkowych marki Kohlman. Zaokrąglone kształty i wykończenie w wysokim połysku serii Boxine.