Kategorie

Producenci

Doto Pure Rim - Promocja!

Doto Pure Rim - Promocja!

DOTO PURE RIM – Komplety WC

Firma Excellent poprzez ich wewnętrzną markę Axel specjalizującą się w produkcji i dystrybucji produktów ceramicznych i armatury dodała do swojej bogatej oferty nowe komplety WC Doto Pure Rim! W naszym sklepie znajdą je Państwo w dwóch wariantach rozmiarowych, z większą miską 54 cm i mniejszą o rozmiarze 48 cm. Oczywiście produkty te z myślą o państwa wygodzie zostały skompletowane z pasującymi do nich deskami.

Cechą charakterystyczną, która tak naprawdę wyróżnia te komplety WC na tle innych jest bezrantowa miska, która zapewnia jeszcze większą higienę i łatwość czyszczenia oraz niepowtarzalne wzornictwo. Ponad to w produktach Doto Pure Rim użyto ponad dwa razy grubszą powłokę glazury, co przenosi się na trwałość produktu i odporność na zarysowania.

Miski WC Doto Pure Rim kompletowane są z najwyższej jakości deskami wolnoopadającymi, które oprócz solidności wykonania charakteryzuje niezwykle cienka grubość. Deska idealnie komponuje się z miską tworząc jedną bryłę. Przy takim zastosowaniu nie musimy się przejmować, że deska sedesowa będzie w jakikolwiek sposób psuła design miski WC.

Cały komplet WC podwieszany jest za pomocą krytych mocowań, co przekłada się na brak widoczności elementów montażowych. W naszym sklepie produkty z serii Doto Pure Rim dostępne są w promocyjnej cenie do wyczerpania stanów magazynowych!

Zostaw komentarz

* Imie:
* E-mail: (Nie publikowany)
* Komentarz:
Kod zabezpieczający
najniższa
cena
zaufany
sprzedawca
14 dni
na odstąpienie
bezpieczeństwo
zakupów
Timple Audio - Nagłośnienie Bluetooth & Wi-Fi
Timple Audio - Nagłośnienie Bluetooth & Wi-Fi

Holenderski producent wysokiej jakości systemów audio do łazienki AquaSound, postanowił wprowadzić na rynek zupełnie nową markę głośników oraz systemów nagłośnień Timple Audio.

Oferta Specjalna Wiper New Premium
Oferta Specjalna Wiper New Premium

Firma Wiper specjalizująca się w produkcji odwodnień liniowych i punktowych łazienki przygotowała specjalną ofertę promocyjną Wiper New Premium

Stella seria Monaco
Stella seria Monaco

Nowa seria akcesoriów łazienkowych w stylu retro Stella Monaco

Promocja SanSwiss - Pomiar GRATIS !
Promocja SanSwiss - Pomiar GRATIS !

Specjalna oferta dostępna przy zakupie dowolnej kabiny z serii Pur o niestandardowych wymiarach marki SanSwiss!

Oristo – wilgocioodporne meble łazienkowe!
Oristo – wilgocioodporne meble łazienkowe!

Meble łazienkowe najwyższej jakości polskiego producenta Oristo dostępne w sklepie Strefa Łazienek!

Włoska armatura - Remer!
Włoska armatura - Remer!

Wysokiej jakości baterie łazienkowe włoskiego producenta Remer.