Kategorie

Producenci

Boxine - Nowa seria Kohlman!

Boxine - Nowa seria Kohlman!

NOWOŚĆ KOHLMAN – Seria Boxine!

Kohlman to polski producent armatury, który cieszy się coraz większą popularnością wśród projektantów oraz bardzo dobrymi opiniami klinetów w całej Europie. W sierpniu tego roku zaprezentowali nową serie baterii łazienkowych Boxin. Wszystkie produkty tego producenta wykonane są z najwyższej jakości materiałów . Również w przypadku baterii z tej serii wykonane są one ze szlachetnego mosiądzu pokrytego nieskazitelnej jakości chromem. Taki zabieg sprawia, że bateria staje się trwała, odporna na zużycie oraz jeszcze łatwiejsza w pielęgnacji i codziennym użytkowaniu.

Seria Boxin to zaokrąglone kształty i wysoki połysk baterii. W naszej ofercie mamy przygotowane dla Państwa kompletne zestawy baterii umywalkowych, bidetowych, wannowych, prysznicowych a nawet natryskowych systemów podtynkowych. Dzięki tak bogatej ofercie, każdy klient ma możliwość kompleksowego wyposażenia swojej łazienki w produkty najwyższej jakości.

Producent Kohlman udziela na swoje produkty pięcio-letniej gwarancji z systemem serwisu „door to door”. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego, w którym wykwalifikowany serwisant firmy Kohlam przyjeżdża bezpośrednio do państwa domu i na miejscu usuwa powstałe uszkodzenia i wady, jednocześnie pokrywając wszelkie koszty związane z naprawą. Prawdą jest jednak fakt, że na obecną chwilę liczba reklamacji produktów tej firmy jest znikoma z powodu solidności materiałów i staranności wykonania.

W bateriach z serii Boxin jak i w innych seriach tego producenta zastosowano ceramiczną głowicę wiodącej hiszpańskiej firmy Sedal, która cieszy się uznaniem od lat na rynku europejskim.

Całość w połączeniu z ponadczasowym wyglądem daje naprawdę piorunujący efekt. Baterie Kohlman z serii Boxine niewątpliwie wpasują się do każdej łazienki nadając jej swoim wzornictwem niepowtarzalny charakter.
Zostaw komentarz

* Imie:
* E-mail: (Nie publikowany)
* Komentarz:
Kod zabezpieczający
najniższa
cena
zaufany
sprzedawca
14 dni
na odstąpienie
bezpieczeństwo
zakupów
Timple Audio - Nagłośnienie Bluetooth & Wi-Fi
Timple Audio - Nagłośnienie Bluetooth & Wi-Fi

Holenderski producent wysokiej jakości systemów audio do łazienki AquaSound, postanowił wprowadzić na rynek zupełnie nową markę głośników oraz systemów nagłośnień Timple Audio.

Oferta Specjalna Wiper New Premium
Oferta Specjalna Wiper New Premium

Firma Wiper specjalizująca się w produkcji odwodnień liniowych i punktowych łazienki przygotowała specjalną ofertę promocyjną Wiper New Premium

Stella seria Monaco
Stella seria Monaco

Nowa seria akcesoriów łazienkowych w stylu retro Stella Monaco

Promocja SanSwiss - Pomiar GRATIS !
Promocja SanSwiss - Pomiar GRATIS !

Specjalna oferta dostępna przy zakupie dowolnej kabiny z serii Pur o niestandardowych wymiarach marki SanSwiss!

Oristo – wilgocioodporne meble łazienkowe!
Oristo – wilgocioodporne meble łazienkowe!

Meble łazienkowe najwyższej jakości polskiego producenta Oristo dostępne w sklepie Strefa Łazienek!

Włoska armatura - Remer!
Włoska armatura - Remer!

Wysokiej jakości baterie łazienkowe włoskiego producenta Remer.