Kategorie

Producenci

Radia do łazienki Eis Sound

Radia do łazienki Eis Sound
EIS SOUND innowacyjne radia do zabudowy w suficie podwieszanym i nie tylko.


Marka Eis Sound to hiszpański producent specjalizujący się w produkcji wysokiej jakości radyjek do łazienki, salonu, kuchni czy biura. Ten hiszpański producent w swojej bogatej ofercie posiada zarówno proste zestawy składające się z dwóch głośników i jednostki centralnej będącej jednocześnie zasilaczem, jak i bardziej skomplikowanych i zarazem rozbudowanych zestawów w których skład może wchodzić nawet do ośmiu głośników na raz. Oczywiście wszystkie te produkty dostępne są u nas w sklepie przygotowane z myślą o Państwa wygodzie w kompletne zestawy, które zawierają wszystkie niezbędne do działania elementy.


Głównym przeznaczeniem radia jest jego montaż w suficie podwieszanym. Zestawy takie jak iSelect 5 czy iSelect 2,5 idealnie sprawdzają się w łazience, o czym świadczą liczne pozytywne opinie naszych klientów o tych produktach.

Dodatkową zaletą a zarazem innowacyjną funkcją jest „Turn On”, która znajduje się w większości zestawów za wyjątkiem KB Sound Premium, Select BT i KB Sound In-Wall. Brak tej funkcji w wymienionych zestawach wiąże się z obługą radia bez pilota. Funkcja ta polega na tym, że mamy możliwość zaprogramowania sobie radia w taki sposób aby po wejściu do naszej łazienki i zapaleniu w niej światła radio automatycznie uruchomiło się na wcześniej wybranej przez nas ulubionej stacji oraz na odpowiedniej dla nas głośności. Trzeba jednak zaznaczyć w tym miejscu, że to rozwiązanie najlepiej sprawuje się w łazienkach bez dostępu światła zewnętrznego, gdzie zawsze po wejściu zapalamy światło, gdyż w przeciwnym przypadku bez dostarczenia źródła prądu nie włączymy radyjka.

Wspominając o zastosowaniu radyjek w łazience trzeba niewątpliwie wspomnieć o tym, że głośniki, które jako jedyne wystają nam z sufitu mają podwyższoną odporność na wilgoć, jednak nie mogą znajdować się bezpośrednio w strefie mokrej. Producent podaje tutaj zalecenie aby montaż takich głośników był minimum jeden metr od strefy mokrej. Czyli radio nie może być zamontowane bezpośrednio w kabinie czy nad wanną.


Co więcej radyjka Eissound bardzo dobrze sprawdzą się w kuchni, salonie, biurze czy w poczekalni. Dzieje się tak za sprawą łatwego montażu, który sprowadza się głównie do wycięcia otworu w suficie odpowiednio dużego pod wybrane głośniki. Całość wygląda bardzo estetycznie i zarazem minimalistycznie. Przy wyborze głośników w kolorze białym niemal zlewają się one z sufitem stanowiąc jedną całość. Przy najmniejszych głośnikach dwu-calowych wchodzących w skład zestawu Basic otwór montażowy wynosi zaledwie 6,5 cm. Natomiast już przy większych głośnikach pięcio-calowych otwór montażowy niezbędny do zamontowania głośnika wynosi 15 cm.

Niewątpliwie jedną z zalet przemawiającą za kupnem zestawów bardziej zaawansowanych technologicznie takich jak iSelect 2,5 czy iSelect 5 jest możliwość rozbudowania ich o moduł bluetooth. W naszym sklepie oferujemy Państwu od razu gotowe zestawy wyposażone w moduł bluetooth jak i możliwość kupienia samego modułu, gdyż jest możliwość w bardzo prosty sposób rozbudowania takiego radyjka w przyszłości.
Rozbudowanie radyjka o moduł bluetooth daje nam możliwość przede wszystkim słuchania za pośrednictwem radia naszych ulubionych utworów w momencie kiedy mamy na to ochotę. Po połączeniu naszego urządzenia wyposażonego w łączność bluetooth w bardzo prosty sposób możemy puszczać własne piosenki z naszego smartphona, laptopa, tableta czy innych urządzeń. Radia są kompatybilne ze wszystkimi systemami operacyjnymi nawet najnowszych smartphonów takich jak iOS, Windows Phone czy Android.

Ważną informacją jest to, że radyjka takie jak Select BT czy KB Sound In-Wall obsługiwane są bez pilota za pośrednictwem smartphona połączonego z radiem przez bluetooth. Niezbędne do tego jest wcześniejsze ściągnięcie dedykowanej aplikacji, która dostępna jest dla smartphonów z systemem operacyjnym Android lub iOS. Aplikacja ta nie jest możliwa do pobrania na urządzenia z systemem operacyjnym Windows Phone.

W swojej ofercie firma Eis Sound posiada również radyjka do montażu w ścianie, których funkcjonalność doskonale sprawdza się w pomieszczeniach użyteczności publicznej, takich jak poczekalnie, sklepy czy salony. Są to zestawy KB Sound Premium i KB Sound In-Wall.

Niewątpliwie dzięki szerokiemu asortymentowi, najwyższej jakości wykonania i najnowszym technologiom, radia hiszpańskiego producenta Eis Sound stanowią bardzo ciekawe rozwiązania, które idealnie wpasują się w wystrój każdej łazienki, kuchni czy salonu.


Zostaw komentarz

* Imie:
* E-mail: (Nie publikowany)
* Komentarz:
Kod zabezpieczający
najniższa
cena
zaufany
sprzedawca
14 dni
na odstąpienie
bezpieczeństwo
zakupów
Trend na czerń!
Trend na czerń!

Połączenie szarości, betonu oraz czerni, to w obecnym czasie trend, który króluje w aranżacji pomieszczeń.

Jak zmierzyć promień brodzika?
Jak zmierzyć promień brodzika?

Z pomocą na obliczenie w prosty sposób jaki promień krzywizny ma brodzik przychodzi prosty wzór, którego zastosowanie objaśnione jest w tym artykule.

System Audio MULTIROOM
System Audio MULTIROOM

Kilka głośników Wi-Fi Timple Audio połączonych z lokalną siecią internetową w domu oraz sparowanych z dedykowaną aplikacją Smart Sonix stanowi kompletny system nagłośnienia MultiRoom.

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 5 tyś. złotych!
Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 5 tyś. złotych!

Od dnia 12.09.2018 roku wprowadzamy dla Klientów naszego sklepu specjalną ofertę promocyjną, w postaci darmowej wysyłki towaru przy zamówieniach powyżej 5000 złotych.

Timple Audio - Nagłośnienie Bluetooth & Wi-Fi
Timple Audio - Nagłośnienie Bluetooth & Wi-Fi

Holenderski producent wysokiej jakości systemów audio AquaSound, postanowił wprowadzić na rynek zupełnie nową markę głośników oraz systemów nagłośnień Timple Audio.

Oferta Specjalna Wiper New Premium
Oferta Specjalna Wiper New Premium

Firma Wiper specjalizująca się w produkcji odwodnień liniowych łazienki przygotowała specjalną ofertę promocyjną Wiper New Premium