Brodziki prysznicowe

Rabat noworoczny - 2024 - 5% NA CAŁY ASORTYMENT- UŻYJ KODU RABATOWEGO - 2024

Filtruj według
Producenci
Cena
Kształt
Kolor
Materiał
Wymiar
Długość
Szerokość
Wysokość
Głębokość
Powierzchnia
Odpływ
Średnica odpływu
Promień
Filtruj
Brodziki prysznicoweJest 1360 produktów.
Produkty
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 1360 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 1360 elementów

Brodziki prysznicowe dla twojej łazienki-jaki wybrać?

Brodziki do kabin prysznicowych mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak akryl lub konglomerat. Brodziki Akrylowe są lekkie, ciepłe i łatwe w czyszczeniu, ale ważne jest, aby sprawdzić, czy brodzik jest wykonany z akrylu lub jest tylko nim pokryty, ponieważ właściwości obu modeli są znacznie różne. Brodziki konglomeratowe są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych, co pozwala je łatwo dopasować do stylu łazienki. Charakteryzują się one również wysoką trwałością i odpornością na różne negatywne czynniki. Ważne jest, aby dobrać wielkość i kształt brodzika do kabiny prysznicowej, a także zwrócić uwagę na jego parametry techniczne i materiał, z którego został wykonany.

brodziki prysznicowe

Rodzaje brodzików prysznicowych

Brodziki prysznicowe to popularne rozwiązanie w łazience, które można umieścić bezpośrednio na podłodze lub ustawić na nóżkach i obudować płytkami. Do wyboru są brodziki niskie i wysokie, które wykonane są ze stali, akrylu lub konglomeratu i dostępne są w różnych rozmiarach i kształtach, takich jak brodziki kwadratowe, prostokątne, półokrągłe, lub pięciokątne. Alternatywą dla tradycyjnych brodzików jest brodzik płaski, który jest zlicowany z powierzchnią podłogi i dostępny w różnych rozmiarach. Najbardziej estetycznym rozwiązaniem jest brodzik podpłytowy, który ukryty jest pod kabiną prysznicową i ma wbudowany odpływ liniowy, kratkę ściekową i syfon. Przed użyciem powierzchnia brodzika podpłytowego musi być dodatkowo zabezpieczona matą uszczelniającą.

Materiał brodzika prysznicowego ma znaczenie. Oto kilka najpopularniejszych materiałów brodzików prysznicowych:

  • Brodzik akrylowy - to lekki, trwały produkt, dostępny w wielu rozmiarach i kształtach. Jest to jedna z najtańszych opcji. Niestety akryl jest podatny na zarysowania i uszkodzenia, ale szczęśliwie jego powierzchnię można odnowić i przywrócić do pierwotnego stanu. Jest to zatem świetna opcja do zastosowania w łazience.

  • Brodzik ceramiczny - cięższy od akrylowego i bardziej podatny na nieodwracalne uszkodzenia, takie jak pękanie. Ma gładką powierzchnię, często pokrytą nieprzywierającą powłoką, która zapobiega brudzeniu się brodzika. Jest to trwały i łatwy w utrzymaniu produkt, który będzie służyć przez długi czas. Jednak ze względu na swoją cięższą konstrukcję może być trudniejszy w czyszczeniu i montażu.

  • Brodzik kompozytowy - trwałe rozwiązanie, które jest odporne na uszkodzenia i wahania temperatury. Powstaje on z drobnego kruszywa, wymieszanego z żywicą, dzięki czemu dostępny jest w wielu różnych odcieniach. Właściwości brodzików tego typu mogą się nieco różnić w zależności od rodzaju i ilości użytego kruszywa, dzięki czemu można dobrać idealny brodzik dla siebie.

  • Brodzik kamienny - produkt o niepowtarzalnym, efektownym wyglądzie, który jednak może kosztować więcej niż inne rodzaje brodzików. Jest to ciężki produkt, więc miejsce jego montażu musi być odpowiednio przygotowane. Dodatkowo trzeba go odpowiednio zabezpieczyć przed matowieniem, aby zachować jego trwałość i piękny wygląd.

Producenci brodzików prysznicowych

Brodziki prysznicowe renomowanych producentów takich jak SanSwiss, Roca, Exellentczy Schedpol. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów, producenci zapewniają wieloletnią gwarancję na swoje produkty. Brodziki wykonane z akrylu czy konglomeratu przy zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych są wyjątkowe wytrzymałe i odporne na nacisk nawet do 3 ton.

najniższa
cena
zaufany
sprzedawca
14 dni
na odstąpienie
bezpieczeństwo
zakupów
Inwentaryzacja 28.12.2023
Inwentaryzacja 28.12.2023

Informujemy, iż w dniach 28-29.12 będzie przeprowadzana inwentaryzacja. Zamówienia będą realizowane od dnia 02.01

Zachwycające i komfortowe kolekcje mebli firmy Elita
Zachwycające i komfortowe kolekcje mebli firmy Elita

Zachwycająca kolekcja mebli łazienkowych Elita. Serie Glam i Split o nowoczesnych kolorach i frezowanych uchwytach.

Ponadczasowe akcesoria tworzące piękną łazienkę.
Ponadczasowe akcesoria tworzące piękną łazienkę.

Ponadczasowe akcesoria tworzące piękną łazienkę. Najnowsze produkty marek Gessa, Sealskin, Tiger.

Jak zwymiarować łazienkę pod przygotowanie wizualizacji?
Jak zwymiarować łazienkę pod przygotowanie wizualizacji?

Jak zebrać wymiary pod wykonanie wizualizacji? Kilka niezbędnych punktów pod projekt.

Sealskin Brix - Nowoczesne akcesoria łazienkowe
Sealskin Brix - Nowoczesne akcesoria łazienkowe

Akcesoria łazienkowe w kolorze czarnym lub białym od remonowanego holenderskiego producenta.

Ekskluzywna łazienka z RAK Ceramics
Ekskluzywna łazienka z RAK Ceramics

Znany na całym świecie producent nowoczesnej ceramiki łazienkowej.