Akcesoria łazienkowe

Rabat noworoczny - 2024 - 5% NA CAŁY ASORTYMENT- UŻYJ KODU RABATOWEGO - 2024
Filtruj według
Kategorie
Producenci
Seria
Wykończenie
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Akcesoria łazienkoweJest 2527 produktów.
Produkty
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 2527 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 2527 elementów

Wybór akcesoriów łazienkowych.

Bez akcesoriów łazienkowych ciężko wyobrazić sobie wygodną i praktyczną łazienkę czy toaletę. Szczotka toaletowa WC oraz uchwyt na papier należą do nieodzownych element każdej toalety, również pojemnik na odpadki powinien znajdować się w tym pomieszczeniu. Natomiast w praktycznej łazience ciężko obejść się bez haczyka na ręcznik, dozownik na mydło, mydelniczki, koszyka na przybory prysznicowe, półki na kosmetyki, część Kobiet z pewnością dodałaby jeszcze do tej listy lusterko kosmetyczne do makijażu czy pudełko na tzw. waciki. Przy wyborze tych wszystkich elementów musimy wsiąść pod uwagę wielkość łazienki, jej rozmieszczenie, ilość domowników oraz ich indywidualne potrzeby. Kolejnym etapem jest dopasowanie stylistyczne akcesoriów do pozostałych elementów łazienki takich jak glazura, ceramika czy armatura, tak aby wszystko razem tworzyło harmonijną wspólną całość i nie mam tu na myśli, tylko i wyłącznie kształtu, ale i materiału oraz wykończenia.

akcesoria łazienkowe

Świat akcesoriów do łazienki

Na rynku w tej chwili mamy kilkadziesiąt firm specjalizujących się w produkcji akcesoriów do łazienki, każda firma posiada swoją indywidualną technologię, niepowtarzalny styl w zależności od serii oraz stosuje różne materiały użyte w produkcji. Oczywiście użyte materiały oraz technologia produkcji ma swoje bezpośrednie przełożenie na cenę. Więcej zapłacimy na produkty wykonane z mosiądzu czy stali nierdzewnej niż za produkty ze zwykłego metalu lub tworzywa sztucznego. Na rynku znajduje się bardzo dużo akcesoriów łazienkowych, niestety nie zawsze producent, wykonując produkty do łazienki, uwzględnia to, że panuje w niej specyficzny mikroklimat. Są to zazwyczaj produkty atrakcyjne cenowo, ale przez to, że wykonane z materiałów tańszych-słabszej jakości, nienadających się do pomieszczeń mokrych i z czasem może pojawić się na nich korozja. Wymiana takich produktów często wiąże się z dodatkowymi kosztami demontażu i montażu nowych akcesoriów łazienkowych. Problem mogą stanowić również stare dziury w płytkach po wymienionych produktach, niestety nawet najlepiej dobrana fuga nie zakryje tych niedoskonałości. Okres gwarancji w zależności od producenta wynosi od 2 do nawet 12 lat. Akcesoria wysokiej jakości cechują się dłuższym terminem gwarancji, za którą ręczy producent i w razie problemów bierze za nie odpowiedzialność. Oferujemy produkty kilkudziesięciu firm skupiających swoją działalność na produkcji akcesoriów łazienkowych, posiadamy tylko sprawdzone marki, gdzie najpopularniejsze to Excellent, Stella, Tiger, Sanco, Geesa oraz Grohe. W naszej ofercie znajduje się ponad 2500 produktów tej branży, co czyni nas liderów w sprzedaży tego asortymentu w Polsce.

Akcesoria do Toalety

Jakie akcesoria wybrać do toalety? Pytanie wydaje się banalnie łatwe, ale jak to mówią ludzie „diabeł tkwi w szczegółach". O ile szczotka toaletowa do łazienki oraz uchwyt na papier to właściwie już standard, to są również inne elementy, którymi warto się zainteresować. Zapas na papier, cóż nie oszukujmy się, jeśli domownikowi zabraknie w domu papieru "jakoś sobie poradzi”, ale Gość, który przyszedł w odwiedziny, może już nie czuć się tak komfortowo. Dlatego coraz bardziej powszechnym elementem jest zapas na papier, goście nie będą zmuszeni "grzebać po półkach czy nawoływać gospodarza w potrzebie". Najlepiej zawiesić taki zapas w widocznym miejscu, gdzie łatwo go będzie zauważyć i w razie braku uzupełnić. Na rynku mamy do wyboru bardzo dużą ilość szczotek do toalety, różnią się sposobem montażu wyglądem etc. , niewiele osób zwraca uwagę, ale w tych szczotkach występują różne kolory włosia, najczęściej biały i czarny. Jedne osoby uważają, że biały jest lepszy, bo widać jak szczotka jest brudna, druga grupa uważa, że czarna, ponieważ na niej nie widać brudu. Osobiście uważam, że warto zwrócić uwagę na coś innego, czy włosie jest wymienne i czy producent oferuje sprzedaż takiego włosia osobno. Warto zakupić takie włosie na zapas i w razie potrzeby wymienić. Ostatnim elementem na, który warto zwrócić uwagę jest dozownik, w łazienkach użyteczności publicznej jest to już standard, najczęściej bez dotykania urządzeń w sposób higieniczny możemy sobie umyć ręce. Coraz częściej w toaletach domowych również, korzysta się z tego rozwiązania, jest bardziej higieniczne i komfortowe. Coraz częstym rozwiązaniem spotykanym na rynku są akcesoria toaletowe do zabudowy w ścianie, jest to ciekawe, minimalistyczne rozwiązanie, które sprawdza się w nowoczesnych pomieszczeniach. Jednak należy uwzględnić, że w razie chęci wymiany takiego produktu, wiąże się to z przebudową łazienki.

akcesoria łazienkowe

Półtora roku w łazience

Brzmi trochę jak wyrok, ale nie musi tak być, według najnowszych badań przeciętny ziemianin w ciągu swojego życia spędza 18 miesięcy w łazience. W związku z tym, że jest to ,,szmat czasu" warto, aby był to czas spędzony w komfortowych warunkach. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że aż tak dużo czasu spędzamy w tym pomieszczeniu. W łazience nie tylko kończymy dzień po trudach, jakie przyniósł, ale i zaczynamy nowy, ważne jest, aby zacząć go z odpowiednim nastawieniem. Dlatego coraz więcej ludzi dostrzega znaczenie przytulnej oraz dobrze zaprojektowanej łazienki. O ile o gustach się nie dyskutuje, to każdemu, zależy na tym, aby łazienka była praktycznie urządzona. Wpływa na to odpowiednio dobranie wyposażenie takie jak np. armatura., ceramika, wanna, kabina czy akcesoria łazienkowe. Kolejną ciekawą informacją jest to, że Polacy remontują swoją łazienkę średnio co 17 lat, tak więc przy zakupie wyposażenia warto wybierać dobre, sprawdzone produkty, które będą nam służyć przez długie lata.

najniższa
cena
zaufany
sprzedawca
14 dni
na odstąpienie
bezpieczeństwo
zakupów
Inwentaryzacja 28.12.2023
Inwentaryzacja 28.12.2023

Informujemy, iż w dniach 28-29.12 będzie przeprowadzana inwentaryzacja. Zamówienia będą realizowane od dnia 02.01

Zachwycające i komfortowe kolekcje mebli firmy Elita
Zachwycające i komfortowe kolekcje mebli firmy Elita

Zachwycająca kolekcja mebli łazienkowych Elita. Serie Glam i Split o nowoczesnych kolorach i frezowanych uchwytach.

Ponadczasowe akcesoria tworzące piękną łazienkę.
Ponadczasowe akcesoria tworzące piękną łazienkę.

Ponadczasowe akcesoria tworzące piękną łazienkę. Najnowsze produkty marek Gessa, Sealskin, Tiger.

Jak zwymiarować łazienkę pod przygotowanie wizualizacji?
Jak zwymiarować łazienkę pod przygotowanie wizualizacji?

Jak zebrać wymiary pod wykonanie wizualizacji? Kilka niezbędnych punktów pod projekt.

Sealskin Brix - Nowoczesne akcesoria łazienkowe
Sealskin Brix - Nowoczesne akcesoria łazienkowe

Akcesoria łazienkowe w kolorze czarnym lub białym od remonowanego holenderskiego producenta.

Ekskluzywna łazienka z RAK Ceramics
Ekskluzywna łazienka z RAK Ceramics

Znany na całym świecie producent nowoczesnej ceramiki łazienkowej.