Filtruj według
Cena
Producenci
Filtruj
KUCHINOX

DIMA KUCHINOXJest 23 produktów.

Produkty
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów

KUCHINOX DIMA

Kuchinox Dima to kolekcja armatury zarówno łazienkowej, jak i przeznaczonej do kuchni o bardzo szerokim zastosowaniu. W propozycji polskiej, cenionej firmy znaleźć można produkty dostępne w aż trzech wariantach kolorystycznych: czarne matowe, białe, a także chromowe. Każdy więc powinien znaleźć w kolekcji Kuchinox Dima coś dla siebie.

Do wyboru są baterie umywalkowe, wannowe ścienne i stojące, a także ścienna natryskowa i zlewozmywakowa. Armatura ta łączy w sobie geometrię i owalność, czego efektem jest linia dość niezwykła, która wpisuje się w wysokie standardy współczesnych wnętrz. Można ją z powodzeniem zainstalować w surowszych loftach, w bardziej klasycznych pomieszczeniach nowoczesnych, a także w typowych łazienkach i kuchniach, gdzie prym wiedzie chrom.

Decydując się na produkty z serii Kuchinox Dima, nie można odmówić im wysokiej jakości wykonania. Producent szczególny nacisk kładzie na głowicę, która jest ceramiczna i m.in. ten szczegół przekłada się na długą żywotność baterii Dima. najniższa
cena
zaufany
sprzedawca
14 dni
na odstąpienie
bezpieczeństwo
zakupów