Filtruj według
Cena
Producenci
Filtruj
KUCHINOX

ALANIS KUCHINOXJest 25 produktów.

Produkty
Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów

KUCHINOX ALANIS

Armatura Kuchinox wyróżnia się nieprzeciętnym stylem, który jest dobrze znany od samego początku, czyli od roku 2007. Marka ta proponuje bogaty wybór baterii do łazienki i kuchni, a także przeznaczonych do pomieszczeń sanitarnych. Chcąc wzbogacić swoją łazienkę nieprzeciętną armaturą, warto wziąć pod uwagę kolekcję Kuchinox Alanis.

Niezwykły design, a także oryginalne połączenie kolorystyczne to cechy, które pozwalają zapamiętać Kuchinox Alanis. Do wyboru są dwa warianty kolorystyczne, czyli armatura łazienkowa utrzymana w bieli i wykończona różowym złotem albo czarny mat z takim samym wykończeniem.

Baterie przeznaczone do łazienki są wyposażone w jeden uchwyt, a także w głowicę ceramiczną, która wydłuża żywotność armatury Kuchinox Alanis. Delikatna forma, opływowe linie doskonale oddają potrzeby współczesnych wnętrz, w których liczy się ponadczasowa elegancja.

W kolekcji znaleźć można baterię umywalkową stojącą do montowania na blacie, a także natryskową ścienną. Wśród głównych zalet baterii Alanis warto wymienić 5 lat gwarancji, wysoką jakość głowicy oraz atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego. Kuchinox Alanis

najniższa
cena
zaufany
sprzedawca
14 dni
na odstąpienie
bezpieczeństwo
zakupów