Kategorie

Producenci

LAVEO

NALDA LAVEO Jest 4 produktów.

Produkty
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

LAVEO NALDA

     Jednouchwytowe baterie do łazienki i do kuchni to właśnie taka armatura, jakiej można się spodziewać po producencie Laveo. Nie jest to bodajże kolekcja nudna, a każdy z jej elementów przykuwa uwagę nie tylko dlatego że ma niezwykłą prezencję. Przyglądając się na przykład serii Laveo Nalda, która jest zaprojektowana z myślą o użytkowaniu w nowoczesnej kuchni, można zauważyć, jak funkcjonalne są to baterie. Wyroby z serii Laveo Nalda mają ceramiczną głowicę, a także aerator, dzięki któremu strumień wody jest dodatkowo napowietrzony, by nie odbierało się optycznie mniejszej ilości wypływającej wody. Można w ten sposób zaoszczędzić do 50 procent na zużyciu wody, a zarazem nie mieć poczucia dyskomfortu podczas nalewania do garnka czy innych naczyń. Łatwo też w Laveo Nalda manewrować temperaturą wody za pomocą bocznego uchwytu utrzymanego w stylizacji baterii. Dodatkowym, ciekawym rozwiązaniem jest funkcja „zimny start” – dzięki niej można ekonomicznie korzystać z ciepłej wody. Cała kolekcja ma natomiast bardzo nowoczesny charakter – linie są z jednej strony proste, a design minimalistyczny. Nalda dobrze więc wpisuje się we współczesne kuchnie, nawet te o skromnym wystroju.

najniższa
cena
zaufany
sprzedawca
14 dni
na odstąpienie
bezpieczeństwo
zakupów
Łazienka w bloku
Łazienka w bloku

Aranżacja niewielkiej łazienki to wyzwanie dla większości osób. Zapraszamy do zapoznania się z proponowanymi przez nas projektami.

Złote akcesoria Stella
Złote akcesoria Stella

Polski producent akcesoriów łazienkowych Stella wprowadził do swojej oferty akcesoria w złotym wykończeniu.

KOHLMAN Roxin Black
KOHLMAN Roxin Black

Armatura łazienkowa Kohlman Roxin Black to czarna armatura nadająca łazience wyrazistości i kontrastu.

Trend na czerń!
Trend na czerń!

Połączenie szarości, betonu oraz czerni, to w obecnym czasie trend, który króluje w aranżacji pomieszczeń.

Jak zmierzyć promień brodzika?
Jak zmierzyć promień brodzika?

Z pomocą na obliczenie w prosty sposób jaki promień krzywizny ma brodzik przychodzi prosty wzór objaśniony w tym artykule.

System Audio MULTIROOM
System Audio MULTIROOM

Kilka głośników Wi-Fi Timple Audio połączonych z lokalną siecią w domu stanowi kompletny system nagłośnienia MultiRoom.