Kategorie

Producenci

LAVEO

DAGA LAVEO Jest 2 produktów.

Produkty
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

LAVEO DAGA

    Komfortowe użytkowanie kuchni i łazienki nie jest możliwe bez odpowiedniej aranżacji i elementów wyposażenia. Wie o tym producent Laveo, który od lat proponuje rozwiązania na miarę współczesnych potrzeb i problemów właścicieli tychże pomieszczeń. Armatura tej marki to wysokiej jakości baterie łazienkowe i kuchenne, które mogą stać się inspiracją dla raczkujących firm z tej branży. Produkty Laveo są niezwykle trwałe, funkcjonalne, a także doskonale sprawdzają się w codziennym użytkowaniu. Nie inaczej jest w przypadku skromnej nieco serii Laveo Daga, przeznaczonej do wyposażenia nowoczesnej kuchni lub urządzanej bardziej klasycznie. Czym się wyróżnia seria Laveo Daga – jest jedną z najbardziej funkcjonalnych kolekcji baterii kuchennych spośród wszystkich zestawów Laveo. Cechą charakterystyczną armatury kuchennej Laveo Daga jest wyciągana wylewka baterii. Baterie Daga mają dodatkowo w główce zamontowany przycisk do łatwego przełączenia między strumieniami. Dopełnieniem funkcjonalności Daga jest niezwykła elegancja. Każdy detal ma swoje zastosowanie, a niezwykła kolorystyka – czarna i beżowa – dobrze  komponuje się z innymi elementami wyposażenia kuchennego.

najniższa
cena
zaufany
sprzedawca
14 dni
na odstąpienie
bezpieczeństwo
zakupów
Ekskluzywna łazienka z RAK Ceramics
Ekskluzywna łazienka z RAK Ceramics

Znany na całym świecie producent nowoczesnej ceramiki łazienkowej.

Łazienka w bloku
Łazienka w bloku

Aranżacja niewielkiej łazienki to wyzwanie dla większości osób. Zapraszamy do zapoznania się z proponowanymi przez nas projektami.

Złote akcesoria Stella
Złote akcesoria Stella

Polski producent akcesoriów łazienkowych Stella wprowadził do swojej oferty akcesoria w złotym wykończeniu.

KOHLMAN Roxin Black
KOHLMAN Roxin Black

Armatura łazienkowa Kohlman Roxin Black to czarna armatura nadająca łazience wyrazistości i kontrastu.

Trend na czerń!
Trend na czerń!

Połączenie szarości, betonu oraz czerni, to w obecnym czasie trend, który króluje w aranżacji pomieszczeń.

Jak zmierzyć promień brodzika?
Jak zmierzyć promień brodzika?

Z pomocą na obliczenie w prosty sposób jaki promień krzywizny ma brodzik przychodzi prosty wzór objaśniony w tym artykule.