Kategorie

Producenci

LAVEO

TERMICO LAVEO Jest 4 produktów.

Produkty
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

LAVEO TERMICO

     Armatura do kuchni i łazienki – właśnie takie produkty oferuje producent Laveo – doskonale znana łódzka firma w swojej branży. Baterie spod tej marki wyróżniają się niezwykłym stylem, a także ekonomicznym zarządzaniem wody podczas jej przepływu. Rozwiązania sygnowane marką Laveo są także funkcjonalne i bardzo dobrze się prezentują we wszystkich kuchniach i łazienkach urządzanych w stylu nowoczesnym lub tradycyjnym. Wśród dostępnych propozycji jest na przykład seria Laveo Termico, zawierająca dwa rodzaje armatury termostatycznej, przeznaczonej do łazienki. Wybierając Laveo Termico, stawia się przede wszystkim na wyjątkowy komfort podczas kąpieli – woda nigdy nie osiąga zbyt wysokich lub zbyt niskich temperatur – ma się pełną kontrolę nad jej temperaturą. Taka bateria może być szczególnie istotnym dodatkiem do łazienki, kiedy kąpiel planuje dziecko albo osoba starsza. Nieintencjonalne „puszczenie” strumienia wody o temperaturze przekraczającej próg 38 stopni Celsjusza nie jest możliwe w tym przypadku. Kolekcja Laveo Termico sprawdzi się więc wtedy, gdy zbyt zimny lub zbyt gorący strumień wody nie przekłada się na komfort, jaki powinien towarzyszyć odświeżaniu się w łazience.

najniższa
cena
zaufany
sprzedawca
14 dni
na odstąpienie
bezpieczeństwo
zakupów
Łazienka w bloku
Łazienka w bloku

Aranżacja niewielkiej łazienki to wyzwanie dla większości osób. Zapraszamy do zapoznania się z proponowanymi przez nas projektami.

Złote akcesoria Stella
Złote akcesoria Stella

Polski producent akcesoriów łazienkowych Stella wprowadził do swojej oferty akcesoria w złotym wykończeniu.

KOHLMAN Roxin Black
KOHLMAN Roxin Black

Armatura łazienkowa Kohlman Roxin Black to czarna armatura nadająca łazience wyrazistości i kontrastu.

Trend na czerń!
Trend na czerń!

Połączenie szarości, betonu oraz czerni, to w obecnym czasie trend, który króluje w aranżacji pomieszczeń.

Jak zmierzyć promień brodzika?
Jak zmierzyć promień brodzika?

Z pomocą na obliczenie w prosty sposób jaki promień krzywizny ma brodzik przychodzi prosty wzór objaśniony w tym artykule.

System Audio MULTIROOM
System Audio MULTIROOM

Kilka głośników Wi-Fi Timple Audio połączonych z lokalną siecią w domu stanowi kompletny system nagłośnienia MultiRoom.