Kategorie

Producenci

PRIME BLACK NEW TRENDY KABINY PRYSZNICOWE 

Produkty

PRIME BLACK

Kolekcja New Trendy Prime Black doskonale się prezentuje, w szczególności w industrialnych łazienkach, gdzie liczy się każdy detal wykończenia i wyposażenia tych przestrzeni. Seria ta wyróżnia się niepowtarzalnym designem – z klasyki wpada w nowoczesność, dlatego też każdy produkt z tej kolekcji doskonale odnajduje się w łazience ultra współczesnej, ale też w tej nawiązującej do tradycji.

Czarna konstrukcja i okucia sprawiają, że poszczególne elementy z kolekcji New Trendy Prime Black stają się niezwykle dystyngowane. W propozycji producenta, jeśli chodzi o Prime Black można znaleźć drzwi wnękowe i kabiny – kwadratowe oraz prostokątne. W kolekcji tej na uwagę zasługują m.in. składane drzwi, które gwarantują większe poczucie komfortu podczas korzystania z kabin.

Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość obustronnego otwierania drzwi – w lewo lub w prawo, co czyni tę kolekcję naprawdę uniwersalną i funkcjonalną zarazem. Wybierając New Trendy Prime Black, nie trzeba iść na kompromis – uda się bowiem spersonalizować np. wysokość i grubość szkła, a także dobrać barwę okuć.

new trendy prime black aranżacjanew trendy prime black aranżacja new trendy prime black aranżacjanew trendy prime black aranżacja

najniższa
cena
zaufany
sprzedawca
14 dni
na odstąpienie
bezpieczeństwo
zakupów
Łazienka w bloku
Łazienka w bloku

Aranżacja niewielkiej łazienki to wyzwanie dla większości osób. Zapraszamy do zapoznania się z proponowanymi przez nas projektami.

Złote akcesoria Stella
Złote akcesoria Stella

Polski producent akcesoriów łazienkowych Stella wprowadził do swojej oferty akcesoria w złotym wykończeniu.

KOHLMAN Roxin Black
KOHLMAN Roxin Black

Armatura łazienkowa Kohlman Roxin Black to czarna armatura nadająca łazience wyrazistości i kontrastu.

Trend na czerń!
Trend na czerń!

Połączenie szarości, betonu oraz czerni, to w obecnym czasie trend, który króluje w aranżacji pomieszczeń.

Jak zmierzyć promień brodzika?
Jak zmierzyć promień brodzika?

Z pomocą na obliczenie w prosty sposób jaki promień krzywizny ma brodzik przychodzi prosty wzór objaśniony w tym artykule.

System Audio MULTIROOM
System Audio MULTIROOM

Kilka głośników Wi-Fi Timple Audio połączonych z lokalną siecią w domu stanowi kompletny system nagłośnienia MultiRoom.