Kategorie

Producenci

NEW RENOMA NEW TRENDY KABINY PRYSZNICOWE 

Produkty

NEW RENOMA

Kolekcję New Trendy New Renoma zaprojektowano kunsztownie – jest stylowa, a jednocześnie sprawia wrażenie niezwykle lekkiej. Modele z tej serii szczególnie dobrze mogą prezentować się w tych nowoczesnych łazienkach. Szczególnie w tych, gdzie lekkość przekłada się na wyczucie smaku i harmonię aranżacji.

Kolekcja New Trendy New Renoma z Linii Gold wyróżnia się eleganckimi, chromowanymi okuciami i wypolerowanymi profilami – te detale powodują, że dostępne w serii New Renoma produkty łatwo udaje się zaadaptować do każdej łazienki – są bowiem niezwykle uniwersalne.

Drzwi wnękowe, a także kabiny kwadratowe i prostokątne z kolekcji New Trendy New Renoma są wyjątkowo trwałe. Chcąc idealnie dopasować dany model z tej serii do swojej łazienki, wystarczy tylko zdecydować się na personalizację.

Oznacza to, że można na przykład zmienić grubość szkła ze standardowych 6 mm na 8 mm. Inne zmiany, jakie uda się wprowadzić, dotyczą na przykład koloru szkła, czy okuć. Kolekcja New Renoma jest objęta 3-letnią gwarancją. 

new trendy new renoma aranżacja new trendy new renoma aranżacja new trendy new renoma aranżacja new trendy new renoma aranżacja

najniższa
cena
zaufany
sprzedawca
14 dni
na odstąpienie
bezpieczeństwo
zakupów
Łazienka w bloku
Łazienka w bloku

Aranżacja niewielkiej łazienki to wyzwanie dla większości osób. Zapraszamy do zapoznania się z proponowanymi przez nas projektami.

Złote akcesoria Stella
Złote akcesoria Stella

Polski producent akcesoriów łazienkowych Stella wprowadził do swojej oferty akcesoria w złotym wykończeniu.

KOHLMAN Roxin Black
KOHLMAN Roxin Black

Armatura łazienkowa Kohlman Roxin Black to czarna armatura nadająca łazience wyrazistości i kontrastu.

Trend na czerń!
Trend na czerń!

Połączenie szarości, betonu oraz czerni, to w obecnym czasie trend, który króluje w aranżacji pomieszczeń.

Jak zmierzyć promień brodzika?
Jak zmierzyć promień brodzika?

Z pomocą na obliczenie w prosty sposób jaki promień krzywizny ma brodzik przychodzi prosty wzór objaśniony w tym artykule.

System Audio MULTIROOM
System Audio MULTIROOM

Kilka głośników Wi-Fi Timple Audio połączonych z lokalną siecią w domu stanowi kompletny system nagłośnienia MultiRoom.